Hudba

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Video :-)

 

K tomuto peknému songu sa viaže ešte suprovejšia historka :-D. Raz Martin Chodúr písal na webe, že mu môžeme posielať odkazy na piesne, ktoré sa nám páčia. Ja som mu napísala o tom, ako som kedysi fandila Depeche Mode...dnes si idem na FB a kukám - správa od Martina :-D. To, že sa niečo deje, isto zaznamenali aj susedia :-D. Jednoducho, keď sa dostávaš do eufórie, tak musíš skákať ako energeťák na pružine :-DDD. Keď som sa trocha ukľudnila, tak som si prečítala tú správu a zistila som, že Martin mi poslal aj tip na pieseň - áno, je to práve táto. Na FB Martin Chodur Official Site našu konverzáciu nehľadajte, bola SÚKROMNÁ...chápete, ja si chatujem s Martinom Chodúrom :-D.

 

Inak teraz som si práve uvedomila 1 vec. Dni, kedy sú ľudia nešťastní, tak ja som šťastná, vďaka Martinovi. No...je piatok 13., ľudia by ho najradšej preskočili, no mne sa stane takýto úžas. A Martin mával hlavne v roku 2012 chaty v pondelok, tiež nie moc obľúbený deň pre ostatných, no pre mňa obľúbený. Nech skúsi niekto na tie dni niečo povedať, pre mňa sú najlepšie dni v roku :-DDD.