Iné záujmy

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Jo, dala som to do rubriky Moje záumy, lebo medzi ne patrí aj škola. Dám sem zopár vecí, ktorými sa riadim v škole

1. Buď slušná:

Ja sa snažím byť v škole slušná, ako napr., že každého zdravím, dávam prednosť, predbieham iba v prípade, že chcem niekomu otvoriť dvere atď.

 

2. Uč sa:

Rovnako sa snažím aj dobre učiť a keď sa dívam do ŽK, zatiaľ sa mi to aj myslím celkom dobre darí. Od začiatku roka mám v ŽK iba samé 1. :-)

 

3. Pomáhaj:

Keď niekto nemá pravítko a ja hej, prečo mu nepomôcť. Alebo keď je niekomu ťažko, prečo sa nestať jeho bútľavou vŕbou?

 

4. Hláškuj:

Ja si myslím, že sa radím medzi kategóriu žiakov - hláškarov, ktorí sa neboja hláškovať aj počas hodiny na celú triedu (ako napr. Haluzista)

 

5. Rob si poznámky navyše:

Ja si každý deň robím poznámky, čo sa deje v škole a potom to dávam na blog(však viete). Najčastejšie haluze, nech vidím, že tá škola má pre mňa zmysel aj v prítomnosti, nie len do budúcna.

 

6. Podnikaj:

Predávam FIMO výrobky a najviac zákazok mám práve v škole.

 

7. Na desiatu maj vždy to isté:

Ja už neviem odkedy nosím do školy na hlavnú desiatu iba rožok, maslo a plátkový syr. Jediné, čo sa mení, je box na desiatu a 2. desiata, keď som 6 hodín v škole.

 

8. Vyhýbaj sa chorým:

Tak toto je niekedy dosť ťažké, obzvlášť, keď si v zlom strategickom bode, tam kašlú, tam kašlú. Preto aspoň v triede sa snažím sedieť vzadu sama.

 

9. Vždy si zober ladiaci náramok:
Ja do školy prakticky stále nosím nejaký handmade náramok, ktorý mi ladí k outfitu, buďto mojej tvorby, alebo mám ešte 2, ktoré mi darovali dievčatá. Rovnako sa nepohnem ani bez hodín, ktoré mi síce nie vždy ladia k outfitu, ale čo už.

 

10. Miluj školu:

Trávim v nej veľa času a keby som ju mala nenávidieť, mala by som pokazenú celú pubertu, načo to?