Martin Chodúr :-)

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

To, že je Martin Chodúr úžasný spevák, to vieme všetci. No on je až tak úžasný, že má aj dosť netradičných fanúšikov. Nie len ľudí, ale dokonca aj počasie!!! A to nie je nezmysel, to je dokázateľné! Už niekoľkokrát som čítala, že niekto z jeho fanclubu napísal niečo v zmysle ,,Bolo zamračene, no prišiel Martin, tak sa aj vyčasilo.". Síce som to nemala možnosť overiť, ale ja im verím, sú skoro ako moja rodina :-).

Ale aj ja som bola svedkom toho, že to počasie musí mať Martina Chodúra strašne rado že až kvôli tomu je ochotné zmeniť pranostiku:

,,Nesneží, keď má Martin Chodúr meniny, ale keď má narodeniny."

Nová pranostika sa už min. 2 roky potvrdila. Hej, včera u nás snežilo, síce iba trošku a bol to skôr dážď so snehom, ale tá symbolika...1.sneh...Navyše aj v roku 2010 či v jakom sa stalo, že sa 1. snehová vločka objavila 24.11., deň, kedy má Martin Chodúr narodeniny.