Martin Chodúr :-)

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Ten, kto tvrdí, že sa správam ako keby mi bolo 5 rokov, tak len potvrdzuje to, že som naozaj začala žiť, až keď som spoznala Martina Chodúra...

Týjo, ten čas ale letí. Dalo by sa už považovať pomaly za retro koniec roka 2009. Možno si spomeniete, že vtedy prebiehal 1. ročník Československej Superstár, mám pocit, že to bol vôbec 1. ročník na svete, kde sa spojili 2 národy pre 1 ročník Superstár...jo, ja si na to spomínam, ale v porovnaní s tým, ako často myslím na Martina Chodúra, tak je to jednoducho...neporovnateľné.

Písalo sa 13.decembra 2009, ja a moja maNka sme dostali nápad, že si pozrieme Superstár. Pamätám si tú scénu, keď som poprvé uvidela a začula Martina Chodúra. Spieval pieseň Paparazzi ja som popri pozeraní a počúvaní robila vianočnú reťaz z papiera a netušila som, že aký úžasný človek to je...jasné, vedela som už vtedy, že je úžasný, ale jednoducho som to nemala overené tými rokmi, ako teraz. To nebolo chvíľkové Superstárovské pobláznenie, to je, povedala by som celoživotná záležitosť. A viete, prečo Martinovi Chodúrovi fandím 5 rokov a mám v pláne fandiť naďalej? No predsa preto, že je to ten najlepší spevák a úžasný človek s dobrým srdcom. :-). Celý článok nájdete tu, teraz chcem prejsť na fakty :-D


1. Ja som sa vlastne na Superstár začala dívať až od predposledného kola, predtým Superstár išla mimo mňa...to som ešte nevedela, o čo prichádzam.

2. Pripraviť ananás...radšej aj dva, určite na neho dostaneš chuť po tomto nelogickom fakte: Ja som v tom období Superstár nevedela komu fandiť, dokonca si myslím, že som skôr držala palce Šmajdovi, ale keď vyhral Martin, potešila som sa :-)

3. Ono vlastne to celé fandenie a to všetko začalo aj vďaka 1 snu(bol to osud!), nad ktorým som sa zamyslela a brala ho vážne...ktovie, ako by to bolo dopadlo, keby som v tú noc nespala...asi rovnako, len by celé bolo trocha neskôr. 

4. Keby som v priemere počúvala alebo pozerala(alebo oboje) Martina Chodúra 10 min denne (ja naozaj netuším, mala som obdobia, kedy som ho počúvala viac, niekedy zase menej...), tak už som vyše dvoch mesiacov čistého času trávila ,,s" Martinom Chodúrom, sila, čo?

5. Som aj v jeho fanclube, od leta 2012.

6. Rok 2012 bol úžasný, skoro celý rok som večerné pondelky trávila s chatovaním s Martinom, to boli naozaj úžasné - najlepšie časy.

7. V tom roku som dostala aj fanclubácky kalendár na rok 2013 ako vianočný darček, keby ste vedeli, čo som stvárala xD. Podľa svojej reakcie usudzujem, že to bol ten najlepší vianočný darček, aký som dostala :-D.

8. Stále ten kalendár mám a som 1 týždeň pozadu, lebo k 49. týždňu je taká krásna fotka s Martinom, že ju tam chcem jednoducho ešte chvíľu mať...neva, i tak je ten kalendár z minulého roka :-D.

9. CD Manifest som dostala dosť netradičným(a o to úžasnejším) spôsobom, a to ako 1 z darčekov k oceneniu Krištáľové srdce. Netradičnosť a úžasnosť CD je aj v tom, že mi ho Martin podpísal a poslal s venovaním ,,Mojí malé hrdince věnuje ze srdce Martin Chodúr" a veľkou pusou :-).

10. Hoci Martina Chodúra poznám a fandím mu 5 rokov, ešte som ho naživo nevidela, som to ale trpezlivá...ale inak som netrpezlivý človek, to asi preto, lebo všetku trpezlivú energiu venujem práve na čakanie na 1. stretnutie

11. Tykám si s jeho mamou a dosť často mi komentuje moje statusy...teda zas až tak často nie, ale to preto, lebo ja som na svojom osobnom FB skoro neaktívna...a to isté s tykaním a komentovaním statusov platí aj pre fanclub. 

12. Celá moja rodina fandí Martinovi Chodúrovi, dokonca aj žabky :-D.

13. Za pár mesiacov(neviem kedy, nechce sa mi rátať, takže k tejto udalosti ani nečakaj článok) to bude presne tretina môjho života, čo fandím Martinovi Chodúrovi, sila, že?

14. Keď zadám do vyhľadávača Martin Chodúr, dám obrázky a potom si prezerám všetky obrázky, čo mi nájde, tak často sa mi stáva, že sa tam niekedy objaví aj nejaký odveci obrázok, ktorý sa nachádza na mojom blogu. :-D

15. Myslím si, že vôbec nepreženiem, ak poviem, že vďaka Martinovi Chodúrovi žijem, strašne veľa mi a celej mojej rodine dal, aj dáva, takisto aj jeho fanclub, úžasní ľudia, je málo ľudí, na ktorých mi tak záleží...ak toto náhodu niekto z nich číta,tak pozdravujem Ťa a odkazujem Ti, že Ťa mám veľmi rada :-).