Škola, to je základ srandy 2013/2014

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Haha, dostala som ho v papierníctve ako bonus k nákupu. Ale nejde o to, ako vyzerá (i keď vyzerá veľmi pekne, čo na tej špatnej kvalite až tak nevynikne), ale čo obsahuje, ja som so svojim rozvrhom spokojná, keď sú super dni, aj ťažké dni. Najťahší považujem utorok a štvrtok, ale na štvrtok sa menej teším, lebo v utorok aspoň...(dostaneme sa k tomu), najlepšia je streda. Teraz vám popíšem každý deň zvlášť, aj hodinu, ako vnímam.

Tak, ako prebieha môj týždeň (i keď v pondelok som v škole nebola a v utorok sme nešli podľa rozvrhu):

Pondelok, matika, hodina ktoré je najlepšie prežiť a kukať na hodinky, kedy už zvoní, i keď sa často už potom sami vyrátajú tie príklady a ja to len opíšem, aj tak sa zvyknem snažiť príjsť na to sama. Slovina(litika), tiež nič moc, ale pani učiteľka je exot(sorry za výraz), tak nám dáva niekedy naozaj zaujímavé úlohy, ale i tak, desiatová :-3, biológia(+chvíľka telesnej, kým výjdem na 3.poschodie do učebne), to tiež nič moc, no, dá sa to vydržať (ako tie predošlé. Nemčina, tú tiež moc nemusím, ale minulý rok som bola doslova v jej antyfanklube, lebo mi pripomínala 1 vec, ktorá je už minulosť, tak ju mám v neutrále, budem ju mávať sama s pani asistentkou, tak aj trochu kecneme, takže cekom ok. Telesná, na tú nechodím, vtedy si budem písať poznámky z dejepisu, lebo na dejepis nepôjdem v pondelok.

V utorok 6 hodín, chémia, z tej mám dosť obavy (a ešte sa musím učiť periodickú tabuľku, aby som nezabudla, slovenčina, klasická gramatika, to je tiež nič moc, matika, to tiež. Angličtina, vitaj plamienok šťastia v temnom dni, to jediný dôvod, prečo mi utorok až tak nevadí ako štvrtok, lebo v utorok máme angličtinu, môj obľúbený predmet, i keď ja by som ho skôr nazvala superobľúbený, zo všetkých predmetov najobľúbenejší! A potom geografia, minulý rok som mala zlú známku na vysvedčení (2), tak dúfam, že tento rok dopadnem lepšie. Fyzika, posledná hodina, a potom, domov :-D.

Streda, to môj najbľúbenejší deň v týždni, 1. telesná, na tú nechodím, takže si budem môcť aspoň trochu viac pospať, potom keď prídem do školy, angličtina, to deň, kedy som lenivá čakať na svoju obľúbenú hodinu a ani nemusím, keď je hneď pre mňa 1. (a pre druhých druhá). Potom ešte len nejako vydržať slovinu a matiku a buďto výtvarka, kde sa nasmejem, alebo domov, krásny to deň.

Štvrtok, najťahší deň v týždni, slovina, chémia(už zase :-(), matika, biológia, dejepis, na ten bude chodiť a ešte geografia a nikde žiadna angličtina alebo voľná hodina, fúú, ale nebojte sa, až tak hrozný ten deň nie je, i keď je zo všetkých najhorší, stále sa dá v pohode zvládnuť.

Piatok, deň tiež super, ale trošku smutný, lebo čo? Lebo bude víkend. Fyzika, tú asi nebudem celú v triede, možno ako sa spomínalo v minulom článku, budú so mnou preberať úlohy naviac, kvôli tej možno olympiáde, matika, tú budem chcieť mať rýchlo za sebou, lebo potom desiatová a znova moja z všetkých najobľúbenejšia-angličtina :-). Po angličtine budem dúfať, že mi dobrá nálada vydrží aj cez litiku a že pani učiteľka nebude takto na konci týždňa dávať žiadne ťažké úlohy. Po litike mám etiku, v zozname obľúbených predmetov 2., tiež mám etiku rada a na občianskú nebudem chodiť, nie že by som ju nemala rada, ale viete, už sa mi nechce byť v škole tak dlho, keď už je pred nami víkend. Potom etike už idem domov.

Cez víkend budem asi mať najviac času na kreatívne výrobky (najviac tie z polymérovej hmoty), takže nejako ho snáď prežijem. Všimla som si, že cez týždeň doslova žiarim a cez víkend som iba v pohode, určite nemávam také nadšené stavy, ako cez školu, je to paradox, ale je to tak, som divná, viem.