Other

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
sídlo: Sputnikova 18, 811 02 Bratislava
telefonický kontakt: 0905 876 040
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
   
   
   

 

 

 

 

 

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Veľkonočná pohľadnica s autorskou básňou 7

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Veľkonočná pohľadnica s autorskou básňou 9

Veľkonočná pohľadnica bude vytlačená na výkres bez vodoznaku. Podklad tvorí kópia mnou kresleného obrázku a mašličky dole. Na to nalepím s 1mm hrubou penovou lepiacou páskou károvaný vzor s tulipánmi a lemom. A na záver nalepím plochu, kde bude veľkonočná básnička. Relevator prepíšem na Vami želané meno, takže to bude pohľadnica šitá...teda tlačená :-D, na mieru. Samozrejmosťou je aj to, že môžem zmeniť farby podľa želania. Cena je za 1ks v rozmeroch cca 13x13cm

Cena na Sashe.sk: 3,3€

Cena: 2,9€

Kúpiť: http://www.sashe.sk/relevator/detail/velkonocna-pohladnica-s-autorskou-basnou-9-1  alebo mi prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Lebo by mi ich pes...vlastne, v mojom prípade žabky, aj tak zjedli. 

Pes mi zjedol úlohy, stará výhovorka ako školstvo samo, ale načo riskovať :-D

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Dnešný deň bol katastrofálne upršaný, navyše som mala ráno mrzutú náladu...hrôza. Ale postupne sa nálada zlepšovala, aj hviezdičky začali žiariť.

 

Angličtina: O nič lepšie a optimistickejšie. Trénovali sme dialógy typu požiadavka-odmietnutie-2.návrh-riešenie,,Ale veď nie vždy, keď dám požiadavku, tak mi ju musia odmietnuť, prečo ste hneď všetci takí pesimistickí?", pýtam sa učiteľky. Aj sa vyhodnocovali písomky, a to sa zažala 1. hviezdička - dostala som 1* :-D. Inak hlášky: Spolužiak povedal ,,*Spolužiak je hlúpejší, než bol. Stratená mládež.", tú hlášku postrehla Skaza, vraj obidve vety povedal ten istý exot :-D.

 

Prestávka: Spolužiačky tancovali a 1 o druhú zakopla ,,Ty #&#*>&áááá", zapískala vulgarizmus najtenším hlasom Všetkolennieona. ,,Ty by si mohla byť operná speváčka, len zmeň text.", ja na to. ,,Prečo?", pýtajú sa dievčatá...no prečo asi xD.

 

Slovenčina: Ďalší pesimista - učiteľka. ,,V stredu nebude môcť byť doučku, tak sa cez prestávku povaďte, že či bude v utorok, alebo vo štvrtok.", vraví. Jasné, hádka, tá všetko vyrieši...Dohadovalo sa, či spolužiak bude recitovať svoju ŽK, nakoniec recitoval báseň, kde vravel, že je váza :-D. ,,Stále lepšie ako recitovať žiacku knižku.", komentujem. ,,Ty si to nevieš predstaviť?", pýta sa učiteľka a začína recitovať: ,,8.1. priemer 4, 12.1. Diktát 5, 16.1. Písomka z geografie 3...". :-DDD...Spolužiačka bola neprítomná, bola u očného a u zubára. ,,Ktovie, čo jej vyberú prvé, či zub alebo oko.", špekuluje učiteľka :-D.

 

Prestávka: Kámoškostrofa ma podporila s blogom, povedala mi, že jej to nevadí, že o nej píšem a že ak by som o nej písala hlúposti, tak by mi to povedala :-). Pozdravujem ju :-).

 

Matika: Nič.

 

Prestávka: Skaza mlsala sladkosť. ,,Tá sa má, je si sladkosti a nepriberie.", komentujem so závisťou pred učiteľom. ,,Ale prosím ťa, keby ste nemali oblečenie, tak by tu stáli len také dve kostričky.", učiteľ nám lichotí. ,,Keby sme nemali oblečenie, tak by vás zavreli.", okamžite mi napadá. Potom som si v peračníku našla svoju hlavu (nálepku z papiera), priložila som ju k obrázku koňa v učebnici BIO a vravím Skaze ,,Som kôň.", :-DD

 

Biológia: Ja a Najmúdrejší, zase jediní zodpovední, sme odpovedali, obaja sme dostali 1*** :-D. Toľko hviezdičiek som ešte za deň nedostala....Haluzista cez hodinu vyrušoval. ,,Odsťahujem ťa na Sibír?", pýta sa ho nahnevane učiteľka :-D...Spolužiak diktoval, že čo má byť v PZ, uvažovalo sa medzi chromozóm a chlorofyl, on trepol ,,Chromofyl.", :-D...

 

Prestávka:...Po hodine nás ešte zastavuje a núti nás stáť na znak nejakej úcty či čo ,,Ako je to, žeby žiaci odišli skôr z triedy ako učiteľ?", pýta sa. Po akte úcty vravím svoju logiku ,,Keď musia byť žiaci prví na mieste, keď zazvoní na hodinu, tak môžu prví odísť.",,Malo by to tak byť logicky, ale nie je.", učiteľka vravi. ,,Aspoň viem, že som v škole.", jasné, škola logická ako ananás. :-D

 

Dejepis: Pani učiteľka vysvetľovala, čo je Vianočná dohoda ,,Že si dajú všetci darčeky.", skočil jej do toho Haluzista :-D. To, že učiteľka DEJ vie aj SJ som využila tak, že som s ňou po hodine trénovala určovanie vetných členov na dnešných poznámkach z DEJ :-D.

 

Prestávka: Haluzista mi vraví ,,Milujem ťa.",  ja na to ,,Aj ja teba...potom naplánujeme dátum svadby...". xD

 

Výchova umením: Zase sme boli najzodpovednejší ja a Najmúdrejší (a Skaza, ktorá sa na mojej zodpovednosti zviezla). Ako jediní sme si priniesli materiál na výrobu bábiek. Pani učiteľka nám dala za to 1,,Pani učiteľka, mám k vám 1 prosbu, ja som dnes dostala 1*, 1***, chcela by som zlomiť rekord v počte hviezdičiek za deň.", prosím učiteľku, aby mi tam zapísala k tej 1 aj *, no ten exot(stále vravím o učiteľke) mi tam zapísala až 4 hviezdičky :-D. Dobre som dnes obhájila svoj pseudonym :-D. Dena Hviezdička :-D. Potom dostala aj Skaza aj Najmúdrejší. Skaza bola hotová, že má 1****. Inak mali sme bábky Pat a Mat, ten dlhší v červenom má pruhovanú čiapku v presne takých istých farbách, aké pruhy mala Skaza na mikine. A na rukávoch mala Skaza hviezdičky. ,,Si zladená.", vravím jej :-). Inak to bábkové divadlo budeme predvádzať v družine, tak to som zvedavá :-D.

 

V šatni nám, teda hlavne Skaze, vymetalo. :-D ,,Povedz niečo!", prikazuje mi. ,,FIMO.", ja na to. Ona mi začala kopať do dvierok od skrinky, ktoré sa zatvárali a otvárali, ja som tam chcela hodiť prezuvku, no ona ich stihla prv zakopnúť. Dokonca aj do mňa hodila prezuvku, ale našťastie ma netrafila...Opakovala FIMO a jednoducho xDDD, čo dodať?

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

(11.1.2015, 20:40) Mama: Objednávka za 170€! Ja: A koľko € čistý zisk? Mama: Nič, to ja som objednala oblečenie za 170€. Kukala som, že čo to mama vlastne pokúpila a kúpila aj celkom pekné tričko, hádam najkrašie z celej objednávky a tvrdí, že ho budem nosiť ako spodné, pomóóóc :-D. 

 

Podkategórie