Hlášky a haluze

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Ach...chýba mi to blogovanie o zážitkoch zo školy, no i tak to stojí za to. Keď nezverejňujem každú hlášku, mám viac času a HLAVNE, nemusím sa obávať, že si to niekto prečíta a nahnevá sa na mňa za to. Mám čistý(nie až tak špinavý) štít. 

 

Ale ani to mi nezabráni, aby som nejakú haluz dala, obzvlášť, ak nie je z mojej školy a stala sa viac ako 35 rokov dozadu. xD Mojej mame. Budem písať pre väčší efekt v 1. osobe, i keď to zažila mama:

 

Nám prvákom sa často vysmievali vyššie ročníky, napríklad, keď som šla po chodbe, často sa ma pýtali, že kde mám hračky, chytali ma za ručičku, aby som sa nestratila a tak. Jedného dňa bola zima a ja, keď som prechádzala po chodníku na druhú stranu budovy, tak sa mi nalepil sneh na papuče. V ruke som mala desiatu: chlieb a na ňom klobása. Keď som vošla na chodbu, zase som ich stretla a zase nedali pokoj. Popri tých všetkých vtípokch som sa nesústredila, šmykla sa a spadla. Zhodou okolností moja desiata - klobása vletela až do riaditeľne. :-D Chalani sa vtedy zľakli, či sa mi niečo nestalo. Jeden sa ponúkol ,,Zoberiem ti tú klobásu.", a šiel do riaditeľne. Klobása bola na prahu riaditeľne a ako ju bral, tak niekto zrovna zatvoril dvere a klobásu to tak stlačilo, až sa rozprskla na všetky strany. Odvtedy sa mi vyššie ročníky nesmiali.

 

Poučenie: Ak chceš, aby sa ti prestali posmievať, skús trebars hodiť klobásu do riaditeľne.

 

(zdroj obrázka)