Názory a myšlienkové pochody

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Prv by som vás chcela oboznámiť, čo pre mňa platonická láska znamená: Je to jednoducho zamilovanosť, pri ktorej po danej osobe iba túžiš, no nemôžeš ju mať. Tak to podľa mňa chápe aj väčšina ľudí . Vo Wikipédií sa o nej píše ako o láske bez túžby, čo mi príde dosť nelogické. . Dokonca som na jednom blogu čítala, že platonická láska je aj medzi členmi rodiny, čo mi príde už úplne na hlavu.  Akože hej, milujem svoju rodinu(inak ani nemôžem písať, čítajú môj blog :-D), ale platonickou lásku, ako ju chápem ja, by som to nenazvala.

 

Tak a teraz, prečo vďaka nej stále žijem. Lebo je to stredná cesta, nedokážem žiť bez lásky, prakticky stále som do niekoho zamilovaná...áno, aj teraz . Láska je pre mňa spolu s jedlom, pitím, spánkom a ostatnými životne dôležitými funkciami včetne haluzí vec, bez ktorej by som neprežila. Takisto som momentálne v stave(od nevidím), že hocijaká spojitosť medzi mnou a tým, ktorý sa mi páči, jednoducho, že ma niekde spomenie, prihovorí sa ku mne, alebo nebodaj pochváli, ma neskutočne teší a neviem si predstaviť, v akom vesmíre by som sa ocitla, keby mi nebodaj vyznal lásku. Asi by som to naozaj neprežila.

 

Momentálne mám celkom šťastné obdobie, už neplačem kvôli tomu, že ten, koho chcem ja, ma nechce a má inú, nech je šťastný, takto je to zatiaľ hádam najlepšie, jednoducho to akceptujem, lebo viem, že keby chcel namiesto nej mňa, asi by som umrela od šťastia . Dúfam, že sa moje hormóny do doby, kým si nájdem skutočného frajera trocha skľudnia a ja budem mať, keď mi vyzná lásku, maximálne od šťastia chuť obehnúť Zem, ale v skutočnosti to neurobím.  Takže asi tak.