Názory a myšlienkové pochody

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

10. Keď musím byť v blízkosti niekoho chorého

9. Keď často niečo zachraňujem a niekedy je náhoda, že sa mi to podarí, akože rada niekomu známemu pomôžem, ale ak je to veľmi často, tak potom mám nervy z toho, že čo ak by sa mi to raz nepodarilo a celé by to malo zlé následky, nerada som ,,na kraji".

8. Keď nejde Joomla(ten server, kde mám blog), akože myslela som si, že to bude super, ale aj Joomla ma svoje muchy a niekedy dosť veľké, nebaví ma sa prispôsobovať podľa toho, kedy sa chce načítať, načo sa budem prispôsobovať robotovi, ktorý aj tak z toho nič nemá.

7. Autorské práva - nájdem napr. skvelý obrázkový DIY tutorial a dole je ,,Kopírovanie alebo šírenie obsahu zakázané", vtedy ma ide rozhodiť.

6. Nafúkané FIMO - milujem FIMO, ale niekedy dokáže aj potrápiť, napr. keď dám do neho alobal, lebo robím dosť veľkú vec, zvyknú sami robiť bubliny pri pečení a kazí to celý dojem.

5. Krik pre zbytočnosti a zveličovanie - ten pocit, keď dáš len 1 poznámku a učiteľka ťa ide vyšmariť, ako prečo až tak spontánne reakcie, nech sa krotí.

4. Keď priberiem, to snáď takmer každá žena.

3. Keď chatujem na FB a chcem odísť, napíšem to dotyčnému, chystám sa odísť a v tom mi napíše niekto iný, síce si nespomínam, kedy sa mi to naposledy stalo, ale bojím sa toho.

2. Zlé známky, mne je smutno, keď mám horšiu známku ako 1, našťastie sa to až tak často nestáva, snažím sa.

1. Keď sa mi niekto vyhráža, že umrie(nežartujem, poznám takých ľudí), ešte horšie je, ak zistíš, že ten človek nemá ďaleko od pravdy...to je snáď najhoršie.