Názory a myšlienkové pochody

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Jupí, aha detičky, akú milú/nevinnú/detskú hru tu máme tentokrát!!! Obesenci! :-D Kto si ju chce zahrať ako prvý? Alebo by ste si radšej zapálili pole a natrénovali si to, aby ste to potom zvládli aj v reálnom živote?

Ale vážne! Šla som na Rexíka, že nájdem nejakú onlineovku(potlesk za skloňovanie) aj pre deti, aby som ich nediskriminovala na blogu, ale našla som niečo úplne iné. Sorry, ale toto by si dosť zaslúžilo pozornosť. To akože kde sme? Ja neviem, kam tento svet speje, kedysi boli skazení iba tí väčší, ale ako tak kukám, prenáša sa to, teda prenášajú to aj na deti. Nechcem byť za nejakého moralistu(chcem), ale ako potom chceme, aby naše deti boli dobré, keď im podstrkujeme takéto morbídne hry, grafika síce roztomilá, ale do mačky! Sú to obesenci! A podpaľovanie polí? Úžasný príklad pre deti. Nehovoriac o tom, že detská duša je citlivá a niektoré deti z toho môžu mať traumu(zvlášť z tých obesencov) alebo to podpaľovanie skúšať naostro(lebo predpokladám, že obesenca nezoženú tak ľahko, ako pole :-D). Akože nič proti, keby to bolo na nejakej Pauzička.sk a pod., to nie je web len pre deti, ale Rexík je výhradne zameraný na vekovú kategóriu od 6(aj menej) do 10-11 rokov. Dospelí(hlavne rodičia) by nemali zabúdať na to, že deti sa častokrát správajú podľa toho, ako sa správajú oni k ním, aké im dávajú vzory a ako ich vychovávajú, nemyslím tresty(za to by som niektorých nakopala), ale láskou a pozornosťou prirodzene ich navádzali na dobré veci, no ale to je problém, keď na nich nemajú toľko času a vonkajší svet ich takto kazí.

 

Viem, vlastne sa ,,nič až také hrozné" nestalo, ale čo ak sú tieto nevinné hry iba začiatkom? Zastavme to, kým sa dá!

P.S.

Navyše, keď sú tie 2 hry hneď vedľa seba, naozaj divný pohľad, ktorý stojí za miesto na tomto blogu, keby človek prišiel na tú stránku 1.-krát a videl toto, naozaj by si niečo asi pomyslel...