Škola, to je základ srandy 2014/2015

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

(chodiace myšlienky - myšlienkové pochody)

(súc - v poslednej dobe moje 2. obľúbené slovo, hneď po FIMO)

 

Mala som pravdu, Kámoškostrofa si to o tom časopise Kamarát, čo som napísala na blog, prečítala, chcela som vedieť, že či je kompletne priateľský typ, tak som sa jej ešte spýtala: ,,A dívaš sa na seriál Priatelia?". Nedíva, nevadí, i tak je priateľská, zvlášť, keď si myslí, že môj blog pôsobí antidepresívne. ,,Ak budem v budúcnosti psychologička, tak budem predpisovať povinne návštevy môjho blogu.", povedala som jej.

 

Matika: Dnes na matike boli chodiace končatiny (chodidlá) iba chvíľu slobodné, lebo potom hneď triedny posielal prezuť sa tých, ktorí neboli. Skvelú výhovorku dal spolužiak: ,,Mne vyrástla noha, ja keď si obujem prezuvky, normálne mi vytŕčajú prsty na nohách...". Som zvedavá, kedy si kúpi nové prezúvky, ak nie, tak mu ich kúpim sama a v slonej veľkosti :-D.

 

Prestávka: Stretnem pani asistentku a ona sa ma pýta: ,,Čo máš nové?". Poznáte ten moment, keď máte x vecí nových, no v zápätí, keď sa vás to niekto spýta, tak si neviete na nič spomenúť. Neva, i tak je tých x vecí súkromných, ale na 1 som si predsta spomenula: ,,Našla som skvelú stránku s pozadiami, normálne som jej vyznala lásku.". Jo, moja príčetnosť level -35 :-D.

 

 

 

Nemčina: Bola som u ôsmakov, pani asistentka suplovala, 1 chalan spadol zo stoličky a trieda? Začala mu tlieskať(včetne mňa) a standing ovation :-D. 1 pošahaný chalan mi podal ruku, ktorá v tom momente rozhodne slobodná nebola. Poviem to takto, určite by dokázal rozlúsknuť orech aj zaliaty v betóne. ,,Ja nemôžem písať, lebo mám stlačenú ruku!", využívam toho a vravím pani asistentke. Bola reč o obľúbenom seriáli a ja som mala v PZ že Divoké kone, divila som sa, isto mi to tam Skaza napísala, keď som jej ho požičala :-D. Nič som o tom nevedela napísať, lebo z Divokých koňov sa dívam iba na upútavky(nič v zlom, ale nemôžem kukať všetko). ,,Wilde Pferde ist eine Serie alebo Programme" (Divoké kone sú seriál alebo program). ,,Program, to je slušnejšie.", jo, ja slušňáčka :-D...V učebnici bol projekt na tému Lieblingsstar(obľúbená hviezda), kde bol Dolph Lundgren, ktorého som ja predtým nepoznala a použila som slovnú hračku a v úlohe, kedy som mala o ňom niečo podľa toho projektu napísať, som dala: ,,Er hat lustige Name wie Delfin."(má vtipné meno, ako delfín). Konečne došla reč na moju Lieblingsstar. Ja som to prv prepísala na Lieblingssuperstar a potom na Lieblings1.ČSsuperstar. Jo, začali sme sa baviť na moju obľúbenú tému: Martin Chodúr. O ňom sa vždy rada bavím, aj keď v nemčine, ktorá mi ide asi ako...však posúďte. Učiteľka sa spýtala v nemčine, že aké ma oči ,,...*ticho*...Ja neviem ako sa povie po nemecky nádherné!" :-D. A zistila som, že o ňom veľa neviem, neviem jeho výšku ani váhu!!!(hejo, aj toto sa tí nemeckí exoti pýtali v učebnici). S mojím dnešným výkonom na nemčine nie som moc spokojná, nie len, že neviem po nemecky, ale ani neviem, čo mám povedať po nemecky :-D. I keď ma učiteľka chválila, že som rozumela, na to som jej oponovala ,,Jasné, keď ste mi to potom prekladali.".

 

Prestávka: Klopem pri zborovni, prichádza učiteľka BIO. Prv vraví Drzej: ,,Z tej písomky máš 4, nič si nevedela.". A potom prichádza na radu môj dotaz: ,,Prosím si pani *dejepisárku, potrebujem sa jej niečo spýtať ohľadom knižky(ročníková práca).", ,,Pani učiteľka teraz nemôže, musí dýchať.", povedala učiteľka a zabuchla dvere.

 

Biológia: Učiteľka sa pýtala PoPo, že kto chýba. ,,Mne nechýba nikto.", odpovedá, nikto v triede nechýbal. Učiteľka sa za to podanie odpovede nahnevala, ja som komentovala: ,,To je krásne, že všetko, čo potrebuje, má v triede.". Rozdávali sa výsledky písomiek. Drzá nemala 4. ,,Ja som to vedela od začiatku, lebo keď ste povedali 2 rôzne veci, že dostala 4 a zároveň nič nevedela, tak mi bolo jasné, že klamete, lebo keby nič nevedela, tak by dostala 5.", jo, je zo mňa hotový Sherlock :-D. Učiteľka jej dala rozdať písomky a niekto protestoval: ,,Nie, ona ubližuje ľuďom!" Potom mala prezentáciu Kámoškostrofa, parádna bola, mne by sa toľko nechcelo tvoriť, obdivujem jej trpezlivosť v tomto smere,,Môže hovoriť hlasnejšie?", pýta sa PoPo. ,,A čo keby ste sa vy stíšili?", dávam jej návrh :-D. Učiteľka mi dala za pravdu :-D....V prezentácii bol obrázok a na ňom jesienka obyčajná, ktorá je krásna, ale jedovatá. ,,Ako niektoré dnešné dievčatá.", komentujem :-D. Alebo tam bol drop fúzatý, no ja som nevidela žiadne fúzy ,,Asi sa oholil.", moja idea. :-D... Dievčatá z vedľajšej triedy priniesli učiteľke zákusok, ona si ho nemala čím podložiť, tak si ho podložila... ,,Vy si podkladáte zákusok písomkou?!", divím sa. ,,Nie, však na tom papieri nebola písomka, je čistý.", učiteľka namieta. ,,Tak písomkou nejakého lajdáka.", špekulujem, špekulujem...ach, nikto nevie(ani ja), z ktorej planéty pochádzam...