Škola, to je základ srandy 2014/2015

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Ráno som videla, ako si dievčatá predo mnou písali pracovný zošit zo slovenčiny. Bola som prekvapená, že sme ho mali mať (v pondelok a utorok som nebola v škole). Tak som si ho začala robiť. Prišiel Najmúdrejší a tiež som sa ho spýtala, či sme ho mali mať. ,,Neviem, nič sa nevravelo, ja ho tiež nemám.", odpovedal. ,,Tak ak ho nemáš ty, tak si ho neurobím ani ja. Najmúdrejší musia držať spolu.", povedala som mu.

 

 

 

Slovenčina: ,,Celý deň ste na to mali, prečo ste si ten zošit neurobili?", pýta sa učiteľka. ,,Môžeme mať na niečo aj celý rok, ale ak nevieme, že to máme urobiť, neurobíme to.", vraví učiteľke múdrosť dňa...Učiteľka sa pýtala spolužiačky na správnu odpoveď v teste. ,,Ááá-ááá...", nôtim si a učiteľka na mňa čumí ako potápač na Saharu. A spievala som si to preto tak, aby som jej napovedala, že správna odpoveď je a)...Haluzista chcel predať svoj PZ. ,,Nikto ho nebude chcieť.", učiteľka mu vraví. Musela som podržať kámoša - kolegu, tak som sa prihlásila. ,,A koľko by si za neho dala?", pýta sa ma učiteľka. ,,2 FIMO figúrky.", ja na to. Potom učiteľka prikázala dorobiť PZ a mňa si prizvala ku katedre, aby so mnou vybavila zákazku. Ak sa pýtala na cenu, tak som trvala stále na rovnakej: ,,Mne bude stačiť, ak zmeníte váš negatívny názor na Martina Chodúra.".... ,,A budeš mať na to čas na výrobu? Príprava na prijímačky a začnú Majstrovstvá sveta v hokeji.", pýta sa ma učiteľka. ,,Na hokej sa nedívam a na prijímačky podľa všetkého nepôjdem.", odpovedám. Učiteľka si myslí, že bývam v inom svete. ,,Radšej, ako v tomto, tu je veľa smogu.", vysvetľujem :-D. PoPo a Dlhá si chceli ísť kúpiť bagetu do vestibulu ešte pred zvonením,,Budeme sa tváriť, že sme šli na WC.", presviedčali učiteľku. Ja som začala uvažovať ,,Ako sa tváriš, keď ideš na WC?" ,,Niekedy dosť desivo.", odpovedala učiteľka

 

Matika: Zajtra by mali byť výsledky Monitoru!!! Som veľmi zvedavá, koľko mám %.

 

Prestávka: Dopisujem matiku a asi 5 ľudí sa ma spýtalo, že čo robím :-D...,,Už si zdravá?", pýta sa ma pani asistentka. ,,Čo si si dávala(lieky)?". ,,..*premýšľam nad vtipnou odpoveďou*...Články na blog!"

 

Dejepis: Spolužiak si pýtal odo mňa a aj pre Srdiečko kapesníky, spoločne potom smrkali v lavici, aj mne trebalo, tak som sa vysmrkala aj ja :-D. Haluzista vyrušoval. ,,Máš poznámku, choď za dvere, tam si môžeš rozprávať a ešte aj dostaneš pokarhanie od riaditeľa.", vyháňa ho učiteľka. ,,To je výhodné!", ozývam sa. A Haluzista vyrušoval aj predtým, cez hodinu šiel k spolužiačke. ,,Čo tam robíš?", pýta sa ho učiteľka. ,,Niečo pekné.", odpovedá. :-D. Koncom hodiny sme šli na školský dvor trúbiť do vuvzely (vuvuzela - africká trúbka), ten kto zatrúbil najhlasnejšie, dostal 1 :-D. Mne dnes pripísala do elektronickej ŽK pani učiteľka 1, hoci som ani raz netrúbila, bola som vo vestibule a dívala sa na nich cez okno (hej, zase mi bola zima). Ale počula som, ,,Jeleni pri ruji!", som im tam kričala, lebo mi to pripomínalo. A asi mám 1 za aktivitu na hodine :-).

 

Prestávka: ,,Smer je vlastne One Direction, v preklade 1 smer.", špekulujem, keď sa dívam na SMER-ácke balóny v našej triede. A 1D to rozhodne nebolo, bolo ich dosť.

 

Angličtina: Suplovaná, učiteľka dala za úlohu urobiť PZ presne po takú stranu, po ktorú mám ja. A ja sa tešila, že som popredu a nebudem mať dlhú dobu DÚ a ono toto :-/.

 

P.S.

Dnes nás prišla kuknúť učiteľka, ktorá je na materskej, mojamama predpokladala, že príde bývalý učiteľ AJ, síce netrafila osobu, ale udalosť hej - návštevu niekoho, kto momentálne u nás neučí, ale učil.

 

P.S. 2

2x dnes odo mňa pýtali bielitko aj kapesníky, oni sa na mňa dohodli!

P.S.3

3x som dnes stretla v škole Kámoškostrofu na miestach, kde by som to nečalaka, ako keby sledovala každý môj krok :-D. Však aj sleduje, jediná denná čítateľka mojich článkov. Zase pozdravujem :-)

 

P.S.4

A keby ste videli 1.stupeň! Mám cca 35 zákaziek!