Škola, to je základ srandy 2014/2015

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Angličtina: Zistili sme, že angličtina odpadla a my sme boli o hodinu skôr - dlhšie v škole. Neva, pani asistentka nás strážila, ja som si kreslila. Drzá spomínala čosi, že sa z nej nedajú trhať peniaze ,,Lebo keby sa dali, tak by som ťa roztrhala.", vravím ja. ,,Alebo skôr, keby sa potriasla.", zapája sa do debaty pani asistentka. ,,To by som ju položila na tú vibračnú podložku na formovanie postavy a dala pod ňu kýbel.", špekulujem. Drzá už oslík je, možno bude aj Oslík potras sa! (iba humor!) Potom som šla s pani asistenkou k zborovni, ona chcela, aby som jej postrážila veci, kým si odskočí ,,Aj postraším.", haluzím. Keď sa vrátila, tak povedala ,,Asi si ich moc nepostrašila, keď neušli." :-D. ,,Cítim sa ako kaktus, tá husia koža sú ako ostne.", napadlo mi prirovnanie, bola zima, tak som si trocha zabehala vo vestibule na zahriatie a spolužiak sa ma pýtal, že čo robím. ,,Chudnem do plaviek.", vravím mu.

 

 

 

Prestávka: Pýtam sa Srdiečka, ako bolo na koncerte Kýbel mačiek a či náhodou ju nepoškriabali, vraj nie.

 

Litika: Niekedy teraz sa budeme fotiť. ,,Neviem kedy, vieš čo, nos stále na sebe to absolvetnské tričko, dokým sa nebudete fotiť, aj sa v ňom umývaj.", radí učiteľka Dlhej. Čítali sme ukážku Džínsový denník (Zuzka Šulajová), o dievčine, ktorá v svojich zápiskoch lamentovala, že nemá dosť času na vyrátanie príkladov z matiky. Irónia je to, že text vyznel tak, ako keby tie zápisky robila priamo na hodine. :-D. Bola tam aj dievčenská bitka, učiteľka by si to vedela predstaviť ako dramatizáciu, spolužiak na to hneď zaútočil na Srdiečko. ,,Však môžeš hrať dievča.", vtipkuje učiteľka. Potom Skaza písala na tabuľu ,,nadvezujú.", učiteľka ju napomenula ,,Ale je tam široké ä" a Skaza? Prepísala na ,,nädvezujú." :-DDD Bravo! Haluz je, že potom, keď už písala na tabuľu iba umelecké jazykové prostriedky, kde záležalo na ich určení a nie na pravopise, zrazu písala lepšie :-DDD a všimla si to aj učiteľka. Skaza to robí naschvál a aj si to dávnejšie priznala :-D Skaza......,,Nechápem, prečo sa huspenina volá huspenina, keď tam nie je hus a ani to nepení.", zamýšľa sa učiteľka....

 

Prestávka: Haluzista kýve hlavou ,,nie", ja mu kývem hlavou ,,áno" dosť dlhú dobu, je mi z toho do smiechu. Potom mi ukáže vztýčený prostredník a ja mu ukážem vztýčený palec, však prst ako prst :-DDD Inak Haluzista ukázal, že má tehličky na bruchu, asi robil skracovačky ako učitelia skrátili náš rozvrh :-D. 

 

Matika: Písomka. Učiteľ mi kukol do písomky a zobral ju skôr ako ostatným, asi mám 1, inak by mi ešte nechal čas na opravenie(dúfam).

 

Prestávka: Kámoškostrofa mi povedala, že si mám dať na blog, že si žiaci nesmú nechávať desiatu na parapete, keď majú hodinu matiky, lebo im ich chce triedny zjesť :-D.

 

Biola: V PZ bol znak Svetový fond na ochranu prírody (tá panda), učiteľka sa pýtala, že čo je to za znak ,,Kung-fu panda", ja na to :-D.

 

Prestávka: Po triede sa váľala menštruačná vložka (zabalená, nepoužitá), tak som ju dala spolužiakovi na lavicu. ,,Chceš urobiť z muža ženu?", pýta sa ma Kámoškostrofa :-D.

 

Výchova umením: Odpadla, :-D