Škola, to je základ srandy 2014/2015

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Smrť, zrada, intrigy, záchrana, pravé priateľstvo, falošné priateľstvo, drzosť, milosť, faloš, úspech, sláva, obdiv, zúfalstvo, omyl, pomsta...to nepopisujem najnovší filmový trhák, to popisujem dnešný deň(a xy kľúčových slov, vďaka ktorým bude mať tento článok miliónovú čitateľnosť) :-D.

 

 

Cestou do školy som videla mŕtveho vtáka...skoro ma opustili moje raňajky, hnus!

 

Angličtina: Odpadla.

 

Prestávka: Tá angličtina, čo odpadla...neodpadla...moja 1. neospravedlnená hodina!!! Našťastie bola i tak voľná. Zastavila ma bývalá pani asistentka a začala mi vravieť, aká som úžasná atď....tesne po takejto rebélii...divný pocit, ale na 2. stranu i dobrý :-). ,,Máte žehličku?", pýtam sa mojej aktuálnej pani asistentky a vravím jej o tom, čo sa mi ,,podarilo" a že to potrebujem vyžehliť.....Stretla som Kámoškostrofu, ktorá chystala na triedneho pomstu: Sladkosť na parapete, ktorou ho chcela provokovať. ,,Super a čo máš z tej písomky?", pýtam sa jej. ,,Asi 5.", vraví. ,,Tak mu tam daj až 2ks sladkého.", ja na to, muhaha!!!

 

Fyzika: Projekt aj so Skazou, ktorá ho vôbec nevedela(som povedala na poslednú chvíľu, že dnes budeme prezentovať). Tak sa na mňa asi nahnevala. Bola chúďa vymletá. ,,Čo je zdrojom slnečnej energie?", pýtam sa jej, prv nevedela, no asi Mesiac nie :-D. ,,Máte nejaké sedatíva?", pýtam sa učiteľky, trieda sa smeje :-D. Nakoniec sme dostali ja 1/1 a Skaza 1/3. ,,Dnes je pekný dátum?", pýtam sa učiteľky a ona súhlasí. ,,Je to pravda.", vravím v inotajoch. Myslela som to tak, že učiteľka má asi veľmi rada číslo 5, keď sa s ním vkuse vyhráža a dnes je 5.5.2015. :-D Ale svojou snahou tento dátum stratil význam, lebo som dostávala len 1 :-).

 

Prestávka: Som sama s fyzikárkou a zase som ju ,,zviedla" na odpoveď. Som jej začala mlieť, čo som sa naučila, ona mi dala ďalšiu 1 :-).

 

Matika: Z písomky mám 1 :-). A chvíľa na zamyslenie...že k matike dávam najmenej hlášok? A to je triedy taký exot...

 

Prestávka: Som pri pani šk. psychologičke(nepreplo mi, i keď hej, bola som tam z iného dôvodu, ohľadom SŠ). Na monitore, kde bol kamerový záznam toho, čo sa práve dialo na chodbe, som videla xy tretiakov. :-D. Po chvíli prišla pani asistentka ,,Ja tu nie som!", zažartovala som, lebo tí tretiaci prišli kvôli mne a zákazkám, nakoniec z toho vysvitlo, že iba dali už definitívny zoznam, čo ma veľmi potešilo, lebo naozaj, keď sa na vás vrhne tucet detí a každé niečo chce, tak v tom človek začne mať trocha chaos, povedala by som, že som to úžasne vyriešila a oni úžasne spolupracovali. Keď zvonilo na SJ, hrala melódia Včielka Mája :DDDDDDDDDDDDD

 

Slovina: Určovali sme jazykové štýly a slohové postupy, teda presnejšie povedané, ja som určovala. ,,Umelecký štýl je to preto, lebo ten text vyvoláva pocit krásna, krásna literatúra.", vravím, ,,Konečne sa cítim krásna.". Potom tam bol administratívny štýl a úradná listina ešte z roku 1996. ,,To je staré.", komentujem. ,,Ak to nie je staršie ako ty, tak to nie je staré.", vraví učiteľka. Bolo to staršie. Takže som krásna a mladá :-). Za určovanie som dostala +, učiteľka povedala, že 1., ja že 3., lebo to tam bolo nejako doškrtané ,,Pošlem ti rozsudok.", nakoniec rozhodla učiteľka. Povedzme, že to bola ďalšia jednotka v dnešný dátum. :-D(ak učiteľka rozhodne, že to predsalen bolo 3.)...,,Keď píšeš úradný list, tak ho nepíšeš ako súkromný, ten ste písali v 5.ročníku(ako úlohu).", vraví nám učiteľka. ,,My si píšeme súkromné listy doteraz.", ozývam sa. 

 

Prestávka: Idem na 1. stupeň po listy so zákazkami. Všetci si pekne napísali zoznam, len trieda, kde učila moja 1. triedna, tam to nestihli, tak to muselo byť online. Učiteľka mi síce hovorila často slová ako miláčik, princezná...,,Dúfam, že nie Pyšná princezná.", vravím jej. ,,Nie, láskavá, dobrosrdečná....", ona na to. Ale nemôžem si pomôcť, tú prirodzenú sympatiu tam nemala, bolo vidieť, že je prísna (minúta ticha pre ich žiakov). Ale neva, papiere mám bez chaosu, už len tvoriť, naozaj originálny nápad. 

 

Geografia: Bola reč, že v Martine vznikol 1. detský časopis Slniečko. ,,Martin je celý slniečko.", zasnela som sa. (pochopíš, ak uvidíš toto video). Do PZ sme nali napísať, ktoré kraje susedia so Žilinským krajom, neviem ako sa mi podarilo napísať, že Žilinský :-D.

 

Chémia: Odpovedalo sa, učiteľka sa pýtala spolužiačok, že čo sa vyrába z tukov. ,,Obezita!", ozývam sa. ,,Prv, ako chceš niečo povedať, tak si umy ústa mydlom.", radí mi učiteľka, prv som si myslela, že to má na mysli tak, že idú z mojich úst nezmysly. ,,A Listerine nemôže byť?", pýtam sa jej. ,,Nie, lebo to nie je mydlo.", odpovedla a až vtedy mi došlo, že tou ,,radou", napovedala spolužiakom (odpoveď: mydlo). Bola reč aj o škrobe ,,Ako sme dokázali škrob v pudingu?", pýta sa učiteľka. ,,Kukli sme zloženie.", ozývam sa :-D. Potom sa učiteľka pýtala, že kto má akú prezentáciu: ,,Ty máš drogy?", pýta sa Drzej. ,,To vážne?", ja na ňu :-D. A priniesla som i fakty, ale nestihli sa prečítať, ak by stihli, mala by som ďalšiu 1 v tento 5kový dátum. xD Okrem iného som zachránila Kámoškostrofu, ona vie :-D. Bola mi za to vďačná a navyše číta môj blog(stavím sa o ananás, že mi zajtra povie v škole, že tento článok čítala). Ona by mala byť príkladom...

 

Po vyučku som znova stretla chemikárku a ako som držala xy vecí, tak mi povedala, že posilujem, že si to všimla, to som iba 6 min. včera cvičila...

 

A viete, ako som si vychvaľovala ten nápad, že si trieda napíše sama zoznam zákazok a potom mi ho dáPekne nedomyslený nápad!!! Vďaka nemu mám, až som sa začala smiať, že koľko zákaziek, mama tipovala 35(moje obľúbené odveci číslo). Kiežby...179!!! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD Ale len dnes som ich už vyrobila asi 12.