Škola, to je základ srandy 2014/2015

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Keď som vchádzala do šatne, videla som Skazu, ako je zrovna pri svojej skrinke, odišla, asi do triedy. Šla som sa prezliecť a prišla Skaza. Divila som sa, že práve teraz prišla...asi tá Skaza 1. bol niekto iný, z diaľky som dobre nevidela. :-D I tak, desivé!

 

 

 

Ráno bolo krásne, dostala som 3,50€ za výrobky ,,HA! Ešte ani nezačala hodina a už som zarobila, toľko nezarábajú ani učitelia.", teším sa... Pribehla ku mne Kámoškostrofa ,,Tak stavíme sa o ten ananás?", hej, čítala môj blog, ja to vravela :-).

 

Slovenčina: Do triedy prišiel pán zástupca a zisťoval, koľkí nejdu na prijímačky, chcel nás spojiť do 1 triedy v deň prijímačiek, grrr...,,A koľkí nie ste prezutí?", pýtal sa ďalej. Kto sa prihlásil, ten bol nielen poslaný sa prezuť, ale ho i potom učiteľka vyvolala, aby prečítal reklamáciu, čo sme si mali napísať na DÚ. Ja som reklamovala bankomatovú kartu MasterCard, lebo v slogane sa vravelo ,,Sú veci, ktoré si za peniaze nekúpite. Na všetko ostatné je tu MasterCard." a mne tá karta prestala fungovať, keď som si minula kreditale v slogane sa nič o výške kreditu nepísalo :-D. A bola som prezutá, čítala som dobrovoľne. Učiteľka mi dala + a mala som 1 :-). Niekto písal, že chce vrátiť od NAY elektrodom peniaze v plnej hodnote. ,,Hodnote nie, malo to byť sume, hodnota peňazí klesá a určite za to nemôže NAY elektrodom v Trenčíne.", učiteľka opravuje. ,,Ako viete?", ja na to. ...,,Máme poslednú hodinu SJ pred prijímačkami, chce niekto niečo zopakovať, najlepšie zo SJ, akože vedela by som vysvetliť aj matiku...", učiteľka sa pýta, Dena sa ozýva ,,Ako vyrátame 3. uhol v trojuholníku, ak...".

 

Matika: ,,Dúfam, že pred odchodom do divadla každý použije naše sociálne zariadenia, nieže sa bude v divadle krčiť, že mu treba na WC.", vraví učiteľ :-D.

 

Prestávka: Skazu a Kámoškostrofu obímali dievčatká z 1. stupňa. ,,Pomoc!", kričí na mňa Skaza. ,,Nepomôžem ti, sama si za to môžeš, že si taká dobrá a majú ťa rady.", ja jej na to. Aj mňa 1 dievča objalo ,,A takto sa získava láska.", povedalo. Ja som mala skôr pocit, že chce zo mňa získať tú časť desiaty, ktorú som už mala zjedenú, ale hej, bolo to milé, našťastie tretiačky nemajú až tak pevný stisk :-D.

 

Dejepis: Učiteľka šla po učebnice do vedľajšej triedy, kde bola matika. ,,Bola som v triede a tam taký vtip, že pri násobení nulou výjde vždy nula, 1 žiak to nechápal a učiteľ mu povedal, že keď ho vynásobí nulou, tak bude riadna nula.", aj nám dáva učiteľka zasmiať. A dnes mala nejaké preklepy: ,,...zajacom, teda pardon, zajatcom...", alebo ,,V spojení so svetlom, teda svetom.." :-D. Inak sme dosť kecali aj tak psychologicky na tému Afrika.

 

Prestávka: Prišla som na zaujímavú vec: Vravím pani učiteľke, v čom bol ,,pre mňa" výnimočný rok 1989 ,,Narodil sa vtedy Martin Chodúr.", vravím učiteľke a pokračujem ,,A viete, prečo som včera kukala koncert ku Dňu víťazstva v TV? Lebo tam vystupoval Martin Chodúr.". A aby toho Chodúra v dejepise nebolo málo, tak ,,Ja mám čistý zošit bez linajok, tak potrebujem podložku a čo mám z druhej strany podložky?", pýtam sa a ukazujem fotku Martina Chodúra. A pointa? Martin nejako ten dejepis priťahuje, on je príťažlivý pre všetkých, všetko a vždy :-)...

 

Angličtina: Preberali sme nepriamu reč. ,,U nás na Slovensku, keď sa povie, že ona povedala, že je chorá, tak nemeníme čas.", vysvetľuje učiteľka a Drzá kýchla. ,,Je to pravda.", no ja som našla ďalšiu spojitosť. ,,A aj je chorá!". Potom sa strhla debata na tému mizerné školstvo a vzdelávanie, čo mi bolo ukradnuté a asi ako jediná v triede som si riešila úlohy z učebnice. Ale potom sa i čítalo. Vyberalo sa, že kto bude čítať čo. Bol tam chalan Rich a mne napadlo ,,Ja chcem byť bohatá!!!"

 

Prestávka: Som pri pani šk. psychologičke pýtať sa jej ohľadom prijímačkám na 2. SŠ, vraj tam nemusím ísť, keď už som (takmer) prijatá na gympel(:-D!),,To je super, lebo 1. nemám plány ísť na tú školu, 2. načo robiť prijímačky, keď som mala Monitor nad 90%, 3. zakazujú kalkulátory(tak bolo napísané v pozvánke na prijímačky) a po 4. kalkulačky volajú kalkulátory.", našla som hneď 4 dôvody, prečo sa nezúčastniť :-D.