Home

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Čawce mravce! Servus kaktus! :-D

Volám sa Denisa a mám 16 rokov. V blogovaní nie som nováčik, prichádzam sem z blogu Hellgirlll.blog.cz, ktorého fantóm sa tu dosť často objavuje(hlavne pri vtipných obrázkoch mojej tvorby, pri ktorých sa mi nechcelo mazať starý zdroj). Napíšem vám tu aspoň základné veci o mne, zvyšok si domyslíte, keď budete skúmať môj blog. Tak fájn, začnime:

1. Cca 5 rokov(podľa toho, kedy čítaš tento text) fandím Martinovi Chodúrovi :-)

2. Chovám doma žabky...albínky(druh pazúrnatka vodná), potvorky malé! :-D 

3. Tvorím a predávam výrobky z polymérovej hmoty a moje obľúbené slovo je FIMO, hoci tvorím z Cernitu.

4. Milujem haluze, humor, plno ľudí mi vraví, že som optimista, no aj ja mám smutné chvíle...

5. Už 2x bola v TV Markíza o mne reportáž (1. o predajnej dobročinnej výstavke FIMO výrobkov na mojej škole, 2. keď som dostala ocenenie Krištáľové srdce Ferdinanda Martinenga za už spomínanú výstavku)

6. Školu mám rada hlavne kvôli tomu, že tam je to, čo sa spomína v bode 4. 

7. V 8. ročníku som bola zamilovaná do svojho učiteľa angličtiny, čo spomínam pri každom vtipe, ktorý s tým len trocha súvisí. 

8. Keby niet ocka, tento web by neexistoval (translation: Díky foter! xD)

 

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Tak, tag...nech sú všetci vďační, že som ho urobila ešte pred Vianocami, už sa do neho kopem dosť dlho.

Tag asi poznáte, je jedno, z akej stránky som skopírovala otázky, ale ja to tu predsa dám...zdroj otázok.

Jaký je tvůj oblíbený Vánoční film a naopak?

Vianočné filmy sú super. Ja mám rada zvlášť komédie. Napr. Sám doma, hoci som ho tento rok ešte nevidela a nie som si istá, či uvidím. Alebo rôzne tie vianočné animáky, ktoré bežia v TV, ktorá mi nefunguje...no jo, prvé Vianoce bez TV. Ďalej mám rada aj také tie klasické americké vianočné filmy, hlavne, nech to má vianočnú atmosféru :-D. A vianočné filmy, ktoré nemusím, tie ani nekukám...

Jaká je tvá oblíbená Vánoční barva?

Zelená, červená, zlatá < krásna kombinácia. Moja obľúbená farba je ružová, kdesi som sa dočítala, že tá je tento rok in, akože ok, ale to mi už príde trocha moc, však nebudem každý rok kupovať nové ozdoby...ale však aj tak to málokto dodržuje. My stromček máme ladený do xy farieb, ale prevláda tam ružová, oranžová a zelená(obľúbené farby našej rodiny). A ešte 1 vec, viem, že to nie je farba, ale milujem vianočné trblietky a svetielka <3. 

Je Štědrý večer. Zůstaneš ve svém pyžamu/domácím oblečení nebo se hezky a společensky oblékneš a upravíš?

Upravím, aspoň raz za rok xD :-DD. Ale, nech je to aj v tomto smere slávnostné.

Otevíráš své dárky večer nebo ráno, v kolik?

Večer, po večeri, nejako okolo 19.hodine.

Upekla jsi někdy chaloupku z perníčku?

Nie, ale raz som upiekla z polymérovej hmoty perníček v tvare domčeka, neviem, či sa to počíta, ale aspoň si urobím reklamu, lebo ho ponúkam na predaj

Co děláš o vánočních prázdninách?

Momentálne mám vianočné prázdniny už asi mesiac, ale inak klasika, som doma, venujem sa handmade, blogu, surfujem po nete...a hlavne - oslavujem Vianoce xD, na to nesmiem zabudnúť.

Máš nějaké vánoční přání?

Aby boli všetci šťastní, ale nie tak, že šťastní a nezájem dál, ale šťastní ako šťastní s tým, žeby mali stále, aj napriek svojmu šťastiu, robiť si radosť. 

Jaká je tvá oblíbená vánoční vůně?

Vianočné sladkosti, či už salónky/kolekcie alebo cukrovie. 

Jaké je tvé oblíbené vánoční jídlo/pochoutka?

Vid vyššie, salónky sú síce tiež mňam, ale sú viac kalorické a presladené, tak aj keď náhodou, tak iba s niečím skombinované(burizóny, ráno k rožku na raňajky...), čiže skôr to cukrovie + zemiakový šalát(teda ako nie dohromady xD). 

A keďže som si nevšimla, že som v skutočnosti robila iný tag, na ktorý som sa až tak netešila, teraz urobím ešte 1 tag, ten ,,správny", ale i ten predošlý bol super :-D Tentokrát som čerpala z blogu http://fashiongirls7.blog.cz, ktorého adminka si tiež ten tag urobila.

1. Kedy si sa začala tešiť na Vianoce?

(365-3vianočné dni=) 362 dní dozadu :-D. Pravda je taká, že ja sa na Vianoce teším celý rok, ale neteším sa možno ani tak na tie Vianoce, ako na tú predvianočnú atmosféru, ktorú milujem. Všade výzdoba, všetko je pekné, plno zákazok...teraz, keď už je pred Vianocami, tak akože oki, pohoda, je to krásne, ale trocha mi je aj smutno, že keď tie Vianoce budú, že už potom nebudú, budem mať pocit, že to mohlo byť lepšie(zvlášť s tým, že som skoro celý advent len doma), ale čo už, však rebelom je jedno, či je leto alebo zima, Vianoce si urobia hocikedy. xD

2. Máš adventný kalendár?

Čokoládový nie, ani nijaký iný, urobila som 1 kreslený na predaj, ale neviem, kde je. Minulé roky som mala na blogu adventný kalendár a pridávala som tam 24 vianočný vecí, každý deň 1 článok, napr. avatary, 24 dielnu vianočnú rozprávku, vianočné DIY a už neviem čo ešte.

3. Aké sú tvoje obľúbené vianočné filmy?

Vid hore, 1. tag

4. Máš nejaké vtipné vianočné príhody?

Muhaha, to hej :-DDD. V roku 2012 som dostala ten najlepší, áno, isto to bol najlepší darček k Vianociam, a ja vám aj hneď poviem prečo. - Bol to fanclubácky kalendár na rok 2013 s Martinom Chodúrom, ja som si asi prv myslela, že to je priamo od neho, čo som nebola ďaleko od pravdy. Na každý týždeň bola iná fotka s Martinom, dokonca tam boli zaznačené aj dátumy narodenín členov fanclubu(aj môj!!!). Ale k tej príhode: Ja som bola tak potešená a nadšená), že som bežala do kuchyne, do izby, do kuchyne, na chodbu, do izby, znova do kuchyne a popritom som od šťastia tak kričala, no bola to haluz :-D. Doteraz sa divím, že ma rodičia nechali na Štedrý večer takto kričať xD. Možno od šťastia kričali so mnou, neviem, nevnímala som v tom momente :-D. 

5. Aký je tvoj typický Vianočný deň?

Cez deň rodičia chystajú večeru, tento rok im asi nepomôžem, lebo mám nenákazlivú chorobu a nikto neverí, že je nenákazlivá. Možno mám viac tak pohodu, kukám TV, ktorá nefunguje, nie, nešibe mi a nekukám na prázdnu TV, minulé roky fungovala, len teraz budem tráviť 1. Vianoce a Silvester(čo je dosť na mačku, lebo vždy sme kukávali silvestrovský program v TV a smiali sa) bez TV, ešte, že je ten internet. Potom večer možno o 17-18 hod ideme večerať, pomodlíme sa a zjeme večeru, postupne chodíme dávať pod stromček darčeky, ktoré potom rozbalíme a tešíme sa, fotíme(jo, život s bloggerkou xD) a potom si buďto kukneme niečo v TV, alebo sa porozprávame(alebo oboje). 

6. Čo večeriate na Vianoce?

Rybu, ja kapra nemám moc v láske, tak si dávam buďto tresku, alebo minulý rok som mala lososa. Aj trocha zemiakového šalátu si k tomu dávame, ako kedy. Potom neskôr si ešte dáme zákusok. 

7. Máte nejaké vianočné tradície?

Zdobenie stromčeka, pomodlenie sa pred večerou, rybu na večeru, to ma hádam každý. Inak medzi ,,tradície" by sa mohlo zaradiť aj to, že rodičom dávam ručne robené darčeky, takisto aj na stromčeku je plno mnou vyrobených vecí (a ešte aj nejaké veci od babičky, mamy a obchodu). 

8. Aké sú tvoje obľúbené vianočné pesničky?

Tie mám aj na Youtube playliste, nájdete tam napr. Something about Christmastime, Medvídek(síce nechápem, ako môže byť kriminálny čin inšpiráciou na vianočnú pieseň, ale keď tá pieseň je tak krásna!), The magic of the Night(Enya), alebo Do they knew it´s Christmas a tak. Na Vianociach je super aj to, že vtedy je výraznejšie to, že človek počúva prakticky všetky žánre hudby. Medzi moje obľúbené vianočné piesne patrí samozrejme aj Martin Chodúr - Vánoční.

9. Aký naj. vianočný darček si dostala?

Najlepší darček? To bude ten fanclubácky kalendár, pochybujem, že som sa z iného darčeka niekedy takto tešila a tak prejavovala tú radosť. :-D. Doteraz ten kalendár mám, aj keď je rok(aj 2) starý, neva! A samozrejme, zdravie, šťastie a možnosť byť s fotrovcami na Vianoce spolu, síce som s nimi celý rok, ale i tak si toho vážim :-). Super haluz família. xD

10. Živý alebo umelý stromček?

Umelý, už neviem koľko rokov máme ten náš umelý, je to praktickejšie.