Všedný denník

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Tento text k dnešnému dňu ani trocha neplatí. Všetko to, čo som nestihla v 1. minútu tohto roka, už mám za sebou, a naopak, to, čo som mala stihnúť už vtedy, som ešte nestihla(ak nerátam nealko). 

Rok 2016 by som definovala ako sociálny rok, preto som rada, že bol. Zároveň to bol aj rok podľa mňa aj najťažší, takže som rada, že je už za mnou. Tu je 18 TOP z minulého roka

 1. Zažila som najkrajšie obdobie (ne)štúdia – 2 týždne štrajku učiteľov začiatkom kalendárneho roka.
 2. Začala som trocha reálnejšie brať lásku. Už nesnívam len o hviezdach českého showbiznisu, ale aj o chlapoch z môjho okolia, pri ktorých bola aspoň nádej, že vedeli, že existujem. Aj napriek extrémnemu progresu vstupujem do tohto roka bez lásky.
 3. Začala som viac myslieť na budúcnosť – snažím sa žiť tak, aby som mala neskôr na čo spomínať. Týmto citátom som zároveň objavila spôsob, ako sa viac tešiť zo života, veľmi mi to pomáha.
 4. Zažila som svoju prvú riadnu párty vo svojom živote(takú, kde bolo viac ako 35 ľudí a vydržala som tam dlhšie ako 35 minút). Tie spomienky :-D, inými slovami povedané, v nesprávny čas na správnom mieste, možno budem mať niekedy odvahu sa o tom rozpísať...
 5. Začala som viac komunikovať s babičkou a dedkom z 2. konca Slovenska.
 6. Našla som si nových kámošov – Adama a Kajku. Toto vnímam ako najväčší úspech tohto roka.
 7. Úspešne som doštudovala 1. ročník na gympli.
 8. Začala ten najhorší ročník na gympli – 2. Už sa s nami nemaznajú, veď sme druháci. Tento ročník mám stále všetky predmety. Práve všetko to učivo je asi dôvod, prečo som považovala tento rok za najťažší. Tretí ročník bude o 5 hodín týždenne menej a budú tam iba predmety, ktoré si vyberieme. Neviem sa dočkať! 
 9. Vypestovala som si odpor k hodnoteniu mojich schopností vo fyzike a matike (nie však k samotným vedám, keď ma za ne neznámkujú a nenútia ma rátať, nevadia mi, naopak, fascinujú ma).
 10. Porušila som novoročné predsavzatie a začala som háčkovať. Po dvoch dňoch(najhorších v tomto roku) som to vzdala :-D.
 11. Nechala si narásť dlhšie vlasy. Toto rozhodnutie už padlo síce predminulý rok, ale až minulý to začalo byť vidieť v celej svojej kráse.
 12. Začala som robiť viac mimoškolských aktivít, ako napr. makať na SOČke...
 13. ...alebo chodiť do krúžku Dubnická TV na našom gympli, s ktorou je spojený aj školský časopis...
 14. ...alebo fotografovať rôzne akcie v škole
 15. Celkovo som začala viac fotografovať, aj na Vianoce som dostala ako darček foťák.
 16. DOKONALE a ukážkovo som zanedbala tento blog, až mi príde ako nezvyk sem písať, sorry :-D
 17. Začala som dobrovoľníčiť v združení SOVA v ktorom som spolu s Adamom a Kajkou. Napríklad pravidelne vyučujeme angličtinu v domove dôchodcov.
 18. Dovŕšila som plnoletosť vo svojich 18.-tich rokoch a 18. fakte :-D 

Som rada, že je ten rok za mnou(ešte šťastnejšia budem, keď aj školský), ale aj tak som rada, že v mojom živote bol, lebo zmeny k lepšiemu, ktoré v ňom nastali, si budem vychutnávať aj v roku 2017, ktorý bude podľa mňa, vďaka tým zmenám, ktoré nastali v roku 2016, jeden z najlepších.