3D FIMO výrobky

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Mimoni, Mimoňovia, Minions, Mimoňové z filmu Ja zloduch...tých pozná väčšina z nás. A tieto potvorky majú aj svojich fanúšikov. Kto by nechcel mať Mimoňa aj doma? Alebo na kľúčoch ako kľúčenku. Možno má niekto súrodenca, ktorého snom je Mimoň hračka. Preto som sa rozhodla ti tvoje sny splniť. Áno, vyrábam Mimoňov na zákazku!!! . Zákazka sa vybaví za normálnych cca do týždňa (ak sú na sklade, tak i skôr).

 

Mimoňovia sú z polymérovej hmoty Cernit (skoro ako FIMO), majú veľkosť cca 2-3cm a 1 ks. predávam za 1,50€. Pri objednávke nad 20ks zľava 10%(1,35€/ks) V prípade záujmu prosím napíš na môj e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mimoňovia poslúžia ako milý darček pre niekoho alebo aj pre seba. Možnosť vyrobiť aj ako Mimoň kľúčenka.

 

Sto ľudí, sto chutí. Preto som sa rozhodla dať do svojho Mimoňovského katalógu veľa druhov Mimoňov, aby si každý vybral toho svojho.

 

 

 

NA ZÁKAZKU:

Mimoň a srdiečko

Mimoň banana

Mimoň

.

Mimoň kostýmy, aby to bolo zaujímavejšie, momentálne mám všetkých nižšie spomenutých skladom, ale vyrobím aj na zákazku v prípade záujmu zmeny farby, viac ks. alebo ako kľúčenku.

 

Mimoni a zimné oblečenie, môže mať čiapku alebo klapky na uši.

.

Mimoň s parochňou. Dievča alebo chlapec.

.

Svadobné figúrky nevesta a ženích. Ak je niekoho snom netradičná svadba či originálna svadobná výzdoba alebo chcete niekomu dať originálny svadobný darček, tak si ich určite kúpte. Môžu slúžiť aj ako svadobné figúrky na tortu.

.

K narodeniu dieťatka alebo len tak Mimoň bábätko, chlapček alebo dievčatko :-).

.

Mimoni a móda, klasické outfity pre obe pohlavia. Figúrky či postavičky ideálne ako hračky.

.

A na záver vianoční Mimoni, sú rovnakí, ako klasický, len ich zdobí vianočná čiapka (mikulášska čiapka). Veselé Vianoce, to je ich heslo a radi poslúžia ako vianočný darček :-).