Grafika (pohľadnice, girlandy, graficky upravené fotky)

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Cena na Sashe.sk je 1€

Pri objednávke mimo Sashe.sk je zľava -12%, prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Relaxačné omaľovánky sú síce fájn, ale majú 2 nevýhody. 

1. Človek ich pravdepodobne skôr či neskôr zahodí. 

V ekologickejšom prípade zrecykluje. Mňa osobne vyfarbovanie ukľudňuje, ale musím v tom vidieť zmysel. Čo si takto relaxačnou omaľovánkou skrášliť byt či dom?

2. Všetko je iba Tebe.

Je síce fájn, že si môžeš vyfarbovať podľa svojho gusta, ale nebyť Teba, stále by to bolo len čiernobiela motanica. Všetko nechali na Teba! Toľko farbenia človeka skôr vystresuje. Čo takto relaxačnú omaľovánku, ktorá už nejaké tie farby má?

Riešenie problému:

Moja relaxačná omaľovánka má tú výhodu, že ju nemusíte vyfarbiť celú, ale iba jej časť. A navyše ju môžete umiestniť v interiéri, aby vám stále pripomínala, že máte byť v kľude.
Autorskú grafiku posielam elektronickou poštou(poštovné neplatíte) po zaplatení vo formáte A4. V prípade záujmu prispôsobím farby. 

Cena je 1ks. 

Všetky obrázky(35ks) nájdete v tomto trende, tu je malá ukážka: