Školské pomôcky

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Linajkové podložky nie len pre maturantov :-D. 

Cena na Sashe.sk: 3,50€

Pri objednávke mimo Sashe.sk je zľava -12%, prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Minulé roky som maturitné obdobie nijako extra nevnímala, no odkedy som na strednej, tak ho riadne pociťujem. Nie, nejdem vám tu teraz vyplakávať, ako sa jej bojím, veď som ešte len prváčka, nechám si to na neskôr. Ide o to, že v období maturít sme my, prváci, ostali 2 dni doma - 2 dni voľna k dobru!!! :-D Ale ja som aj tak na maturantov musela myslieť, sama viem, aký je to pocit, podobné pocity som zažívala, keď som písala Monitor v 9. ročníku. Toľko som na nich myslela, až mi napadlo vyrobiť linajkové podložky nie len pre maturantov, samozrejme, s humorom :-D. 

Podložka má dvojitú funkciu: Prv vystraší študenta a tým ho motivuje sa viac učiť. Neskôr, keď už bude naladený na učenie, si všimne aj dodatok k hlavnému testu, čo ho upokojí a dodá mu sebavedomie(obzvlášť maturantom).

Linajkové podložky do zošita budú tvoriť linajky(logické) a z druhej strany bude vtipný motív. Cena 3,50€ je uvedená za jednu sadu - 1xA4 a 1xA5, všetko laminované. Farby prispôsobím.

Podložky som dala do trendu, ale dám sem malú ukážku:

Linajková podložka nie len pre maturantov 13

Linajková podložka nie len pre maturantov 11

Linajková podložka nie len pre maturantov 10

Linajková podložka nie len pre maturantov 8

Linajková podložka nie len pre maturantov 4