Školské pomôcky

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Pri objednávke mimo Sashe.sk je zľava -12%, prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Cena za 1ks: 3,5€

Nájsť si obľúbeného učiteľa je niekedy dosť ťažké, však to poznáte. Ak máš aj Ty problém odpovedať na otázku, že kto je Tvoj obľúbený učiteľ, tak si určite kúp túto podložku, ktorú vytiahneš zakaždým, keď sa Ťa to niekto spýta. :-D

Linajková podložka do zošita má z 1 strany linajky a z druhej strany obrázok s vtipným citátom. Vhodná pre všetkých školákov, ktorí majú problém písať na čistý papier a pre tých, ktorí majú radi humor - čiže pre každého. 

Cena je uvedená za 1 sadu - 1xA4 a 1xA5, všetko vytlačené na výkrese bez vodoznaku + zalaminované, čiže podložky vydržia naozaj dlho. 

http://www.sashe.sk/relevator/detail/najlepsia-ucitelka-kreslena-ucitelka-linajkova-podlozka-do-zosita 

Učiteľka

.

http://www.sashe.sk/relevator/detail/najlepsi-ucitel-kresleny-ucitel-linajkova-podlozka-do-zosita 

Učiteľ