Školské pomôcky

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Minitablá osobné

Naša škola je plná haluzí a inšpirácie, čiže mi dáva presne to, čo nevyhnutne potrebujem k svojej existencii :-D. Nedávno boli maturity a študenti ukazovali svoje tablá tried, väčšinou. Píšem väčšinou preto, lebo máme(mali sme) na škole partu štyroch chalanov, ktorí si urobili svoje vlastne tablo, kde boli iba oni štyria. Ten nápad ma veľmi pobavil, tak som sa rozhodla, že také niečo podobné budem ponúkať aj ja. Lenže dávať si vlastné fotky a tie zalaminovať, to vie vlastne každý, nie je to nič, čo by bolo zároveň osobné a zároveň na predaj. 

Ja som sa rozhodla tieto 2 veci skombinovať, tak som nakreslila pár návrhov postavičiek(to je to predajné, moje originálne), ale tváre som nahradila svojou a tvárou nejakého týpka, ktorého vôbec nepoznám :-D, aby som ukázala, ako zhruba bude vyzerať, keď tam doplním Vaše tváre, lebo v takej podobe to predávam. Predávam rôzne počty, pohlavia, pozadia, jednoducho som nakombinovala 35 rôznych variánt, ktoré si môžete objednať. 

Obrázok bude vytlačený na tvrdý papier vo formáte A4 a zalaminovaný. Tento obrázok prispôsobím Vašim požiadavkám. Text môžem zmeniť a keďže namiesto fotiek neznámeho chalana a mňa dám Vaše fotky, preto Vás poprosím o Vaše, kde je Vám dobre vidieť do tváre. Cena je uvedená za 1ks. 

Aby ste mali na Vaše školské priateľstvo spomienku. 

Pri objednávke mimo Sashe.sk je zľava -12%, prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Cena za 1ks: 3€

Kúpiť: http://www.sashe.sk/trend/minitabla