Školské pomôcky

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

čarodejnica

čierna mačka

dyňa

čertík

duch

zubatá

black cat

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Cena na Sashe.sk sú 4,9€

Pri objednávke mimo Sashe.sk je zľava -12%, prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Žiacka knižka je častokrát horor sám o sebe, čo nemôžeš zmeniť, z toho si aspoň urob srandu! :-D A to nie je to jediné, čo je na tejto ŽK také originálne. Obal na žiacku knižku môžete mať s vlastnou fotkou, alebo ak ste hanblivý či chcete zostať v anonymite, tak kľudne svoju fotku nahradím kreslenou tvárou. 

Zápisník má formát A5 a má spolu s obalom 14 listov, kde sú už vopred vytlačené kolonky na zapísanie základných údajov, rovnako aj na známky, ospravedlnenky, pozvánky, prázdniny, rozvrh hodín...jednoducho všetko, čo by mala žiacka knižka mať. Cena je uvedená za 1ks. Farby, fotografiu a iné detaily prispôsobím .

Toto je len malá ukážka, všetky hororové žiacke knižky (35ks) nájdete na tejto adrese: http://www.sashe.sk/trend/hororove-ziacke-knizky