Školské pomôcky

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Cena na Sashe.sk sú 4€

Pri objednávke mimo Sashe.sk je zľava -12%, prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Som študentka, tak to poznám. Častokrát sa učím do školy pomaly a bez chuti. Potom idem na Internet a prečítam si tam nejaký zaujímavý fakt, ktorý ma nadchne a hneď si ho zapamätám. Také fakty väčšinou začínajú vetou Viete, že..., preto som sa rozhodla, že linajkové podložky do zošita by uľahčili žiakom učenie, keby túto čarovnú formulku mali stále na očiach a učenie by vnímali viac ako zisťovanie nových faktov. 

 

Podložky pod zošit budú mať z jednej strany linajky(veľkosť dohodou) a z druhej budú mať motív, ako na ilustračnej fotke. Celé to bude zalaminované, takže podložka vydrží naozaj strašne dlho...Cena zahŕňa linajky, z druhej strany vytlačený autorský motív a laminovanie - pre sadu 1xA4 a 1xA5. Samozrejme, môžem predávať aj osobitne(v takom prípade ma prosím kontaktujte poštou)

 

Nemusím dodávať, že farby môžem prispôsobiť a vytlačená verzia bude bez vodoznaku... :-)

Toto je len malá ukážka, všetky podložky nájdete na tejto adrese:  http://www.sashe.sk/trend/brosne-4