Svadba

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Pri objednávke mimo Sashe.sk je zľava -12%, prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Toľké z nás by chceli svadbu. Niektoré sa trápia so šatami, niektoré s výzdobou, iné, či je vôbec svadba dobrý nápad. Ach, ako im závidíme my, čo máme ten najväčší problém - nemáme ženícha! Preto som vymyslela svadobné oznámenie, kde tento problém odpadá, hostia Vám ženícha prinesú :-D.


No dobre, vážne teraz vážne. Toto je len ukážka a toto svadobné oznámenie sa hodí ako aprílový žart. V skutočnosti je text ukážkový a dá sa prepísať a nahradiť obidve hlavy tými správnymi. V cene, 1,35€ je zahrnuté svadobné oznámenie v rozmeroch cca 13x10cm a pozvánka k svadobnému stolu v rozmeroch cca 10x4cm. Na tento produkt neplatí učiteľská zľava. 

Svadobné oznámenia som dala do trendu, malá ukážka: