Zápisníky, zošity, notesy

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Pri objednávke mimo Sashe.sk je zľava -12%, prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Blíži sa leto a s ním sezóna zbavovania sa oblečenia, a hlavne, zbavovania sa tukových zásob. Chudnutie do plaviek, alebo len tak, pre potešenie, môže byť často náročné.

Dobrý spôsob, ako schudnúť je aj to, že si budete zapisovať jedlá, ktoré cez deň zjete alebo si budete zapisovať recepty na chudnutie. Tieto zápisníky alebo receptáre sú v tom prípade stvorené presne pre vás!

Okrem obsahu, ktorý vytvoríte Vy, majú na obálke aj praktickú radu/motiváciu od najskúsenejšieho dietológa/dietologičky - od Vás!

Meno Mahulena alebo Jáchym prepíšem na Vaše, rovnako dokážem aj zmeniť farby.

Jedálniček bude linajkový vo formáte A5, počet listov bude 40 a cena za 1ks je 5€.Zápisníky som pridala do trendu, kde ich všetky prehľadne nájdete. Z každého druhu je 14 rôznych kusov, rád je 15, čiže 210 unikátnych zápisníkov čaká na Vás. :-) 

Ale teraz sa už nezdržiavajme a poďme na tie rady:

1. Toto môže byť zároveň aj motivácia pre študentov.známky v škole

 

2. Ešte dodávam, že človek by mal cez deň jesť plno ovocia, zeleniny a iných zdravých vecí a obmedziť sladké, čiže sladkosti a iné nezdravé pochutiny sú ideálne nočné jedlo.

 nočné jedenie

 

3. Ale na druhú stranu, ak chcete mať istotu, že nepriberiete zo sladkého, tak ho radšej nejedzte nikdy.

 

4. Alebo iba po malom množstve s tým, že už v ten deň(nie noc) nič nezjete.čokoláda chudnutie

 

5. Taký motivačný citát. Môžeš mať akné, masné vlasy, krivé zuby, to je všetko povrchné, ale keď si tučný, je to v tebe a hyzdí ti to vnútornú krásu. dôležité je to čo je vo vnútri

 

6. Pri tomto si ozaj musím povedať: Náhoda? Nemyslím!

 

7. K tomuto mám aj skvelý jednuchý recept: Zoberieme syr s dierami. Diery oddelíme od syra, dáme na 35 minút do rúry, vytiahneme, necháme vychlanúť a zjeme.

 diery v syre

 

8. Ďalší motivátor: Ľud drahý, vážte si samých seba, lebo inak si ani nemusíte všimnúť, že priberáte. 

 

9. A ak chcete úplne najrýchlejšie schudnúť, tak jedzte figy odrody borová. :-Dovocie chudnutie

 

10. Kto vyštudoval aspoň 6 ročníkov základnej školy, pozná pojem priama a nepriama úmera. :-Dako schudnúť

 

11. Toto je nie len konštatovanie reality, ale aj skvelý spôsob chudnutia v oblasti zošitov z fyziky, ak máte chápavého fyzikára/ku, spýtajte sa, že načo sa učiť fyziku, keď v praxi aj tak zlyháva.

fyzikálne zákony

 

12. A zase raz zlyhala, tentokrát matematika...

ideálna postava

 

13. A najlepšie s chipsami - zelenina.

šport chudnutie

 

14. 2 rany jednou muchou - nielen že spálite plno kalórií, ale máte to zároveň aj ako kardio cvičenie, lebo úprimne, kedy človeku najviac buší srdce? Keď mu horí dom! :-D

 

15. A na záver jediná aspoň trocha seriózna rada :-D...ani nie...

Ako pribrať