Zápisníky, zošity, notesy

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Ja som ten typ človeka, ktorý neuznáva príslovie: Zo spomienok sa nedá žiť. Jasné, nie je to všetko, človek musí aj konať, aby nejaké vôbec mal, Ale spomienky pre mňa hrajú rovnako dôležitú úlohu, ako napríklad mince pre numizmatika(alebo aj obyčajného človeka #money:D). Častokrát premýšľam nad svojou minulosťou, uvažujem, aké som mala vtedy myslenie, ako som vtedy ešte nevedela, čo ma čaká, vlastne ani teraz to neviem, z čoho mám niekedy strach a niekedy sa na to teším...Často si píšem denník, ktorý si potom čítam. 

Mám rada filmy a rôzne príbehy, či už v podobe seriálov alebo podobe písanej. V podstate celý svoj život vnímam ako 1 veľký seriál alebo film a vhodnými situáciami, ktoré prežijem, získavam scény, ktoré si môžem premietať v hlave dookola. Lebo to, čo sa stane, nech to dopadne akokoľvek, ale sa navždy zapíše do osobnej kroniky, ktorú má každý človek aspoň v hlave. Chcem mať plno zaujímavých spomienok, spomínať na minulosť, myslieť na budúcnosť tak, že budem žiť prítomnosťou, aby som mala krásnych spomienok čo najviac. 

Tento môj pohľad na svet ma inšpiroval k predaju tzv. Osobných kroník. Podľa mňa je to originálny narodeninový darček, je to vlastne taký príbeh o oslávencovi, ktorý napíše oslávenec na základe svojho života počas toho daného roka. Inak povedané denník :-D Uvediem malý príklad: Ja mám 18, na 18. narodeniny by som dostala tento zošit a značila by som si doň najdôležitejšie udalosti počas môjho 18.roka. O pár rokov by som si ho prečítala a spomínala, ako ten rok môjho života prebiehal, posmievala sa svojmu minulému ja, ako som napr. v auguste ešte netušila, čo úžasné sa mi stane v novembri a tak. Ako som sa stresovala nad niečím, čo nakoniec vôbec nebolo až tak podstatné pre môj život.Zápisník by ma zároveň motivoval žiť naplno, aby som doň mala vôbec čo napísať. 

Grafika je autorská a obal bude z tvrdého papiera. Zápisník má formát A5 a má 40 listov, naschvál tak málo, aby v ňom boli zaznamenané iba tie najzákladnejšie veci a čítanie o pár rokov neskôr nebolo pre danú osobu nudné. I keď v prípade záujmu si človek môže, samozrejme, objednať aj 2ks (part 1 a part 2 :-D) Nemusím dodať, že také detaily ako meno, číslo/vek a i. prispôsobím (aj tak som to už dodala :D)

Cena za 1ks je 5€

Pri objednávke mimo Sashe.sk zľava -12%, prosím, napíš v takom prípade na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. :-) 

zápisník

Kúpiť

 

narodeninový darček

Kúpiť

 

kvetinový zošit

Kúpiť

 

dievčenský denník

Kúpiť

 

galaxy zápisník

Kúpiť

 

lúka

Kúpiť

 

osobná kronika

Kúpiť

 

zošit

Kúpiť

spomienky

Kúpiť

 

ohňostroj

Kúpiť