Zápisníky, zošity, notesy

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Cena na Sashe.sk sú 5€

Pri objednávke mimo Sashe.sk je zľava -12%, prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Tento zošit si je ideálny napríklad do školy na zapisovanie si, kedy hrozia písomky a iné nie moc príjemné udalosti. Jesenný list je naschvál biely, aby si ho dotyčný/á mohli podľa chuti vyfarbiť a popritom zrelaxovať. :-D. 

 

Grafika je autorská. Obal bude z tvrdého papiera. Zápisník má formát A5 a má 40 listov. V prápade záujmu vyrobím aj formát A6, kde budú listy(aj tie vo vnútri :-D) čisté a počet strán bude 30, vtedy bude cena 2,5€, prosím kontaktujte ma prv. 

Toto je len malá ukážka, všetky zápisníky (35ks) nájdete na tejto adrese:  http://www.sashe.sk/trend/zapisniky-farebna-jesen