Zápisníky, zošity, notesy

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Zamilovaný projekt

Cena na Sashe.sk sú 5€

Pri objednávke mimo Sashe.sk je zľava -12%, prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Mňa vždy fascinuje láska a vznik lásky a jej vývoj. O nej sa najviac rozpisujem do denníka. S láskou mám spojené tie najsilnejšie a najdôležitejšie spomienky. Tak som si povedala, prečo nevyrobiť zápisník, kde si všetky tie spomienky môžete vypisovať a sledovať jej vývoj. Je to vlastne také úložisko tých najkrajších momentov v živote, ktoré si môžete čítať počas voľných chvíľ.

Najkrajšie je, keď ten zápisník budete zdieľať obaja. Ale aj taká platonická láska je vhodná do tohto zápisníka. Popíšete, ako ste sa do dotyčného/dotyčnej postupne zamilovali, ako vás tešil každý spoločný moment a ak sa vám ju/ho podarí získať a prečítate jej/mu tieto zápisky, určite sa poteší a dojme. A ak sa to nepodarí, tak aspoň budete mať spomienku na krásne obdobie života.

Farby, mená, iniciálky, samozrejme, prispôsobím. Prosím, pošlite mi fotku, ktorú chcete mať na zápisníku zobrazenú. 

Obal bude z tvrdého papiera. Zápisník má formát A5 a má 40 listov. V prípade záujmu vyrobím aj formát A6, kde budú listy čisté a počet strán bude 30, vtedy bude cena 2,5€, prosím kontaktujte ma prv vnútornou poštou. 

Toto je len malá ukážka, všetky zamilované projekty nájdete na tejto adrese:  http://www.sashe.sk/trend/zamilovany-projekt