Zľavy a súťaže

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne

Blížia sa Vianoce a mne napadlo, že by sme si mohli urobiť trocha radosti, tentokrát Vy mne. A to tak, že budete akceptovať to, že ruším pravidlo milého darčeka nad 10€ a aj učiteľskú zľavu počas celého decembra...

Ó, moje nervy, naťahovať Vás mi robí horko-sladko dobré :-D. Ale teraz, keď ste mi vyhoveli(dúfam), tak poteším aj ja Vás. Ja mám totižto dôvod, prečo chcem tieto akcie zrušiť, ideme po poradí:

Malý darček nad 10€ ruším preto, lebo počas celého decembra nebudete dostávať ten darček iba keď si objednáte nad 10€, ale pri *každej objednávke.

Učiteľskú zľavu ruším preto, lebo počas celého decembra budete mať zľavu 10%, nech si objednáte akékoľvek množstvo výrobkov(pokiaľ nie ste v Trojici splnených želaní).

Akcia platí pre všetky výrobky, ktoré ste si objednali v decembri - teda na všetky, o ktorých ste sa poprvé zmienili v decembri, že ich chcete(konkrétne veci, ak iba napíšete, že chcete nejakú magnetku, alebo niečo, to neplatí, musíte v decembri napísať konkrétne, čo chcete). Ak sa objednávka vybaví až po decembri, ale Vy ste si ich objednali v decembri, tak stále zľava platí, chápete? 

 

*aj keď si objednáš x vecí, dostaneš iba 1 darček, myslené tak, že čo objednávka od 1 človeka, to 1 darček

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Na Sashe.sk už je tá súťaž (tu), ale keďže bloggeri nemôžu robiť kolekcie, pokiaľ nie sú registrovaní na Sashe.sk, tak tu bude tá súťaž prebiehať inak. Čiže tu sú pravidlá:

1. Vyplň prihlášku:

Meno/prezývka

E-mail

Blog(nemusí byť)

2. Zháňaj si hlasy

 

Prihlásiť sa môžeš do 15.11.2014, v ten deň pridám anketu(najskôr na starom fantómovi Hellgirlll.blog.cz, lebo tu neviem, ako sa pridávajú ankety), vyhrávajú traja ľudia s najväčším počtom hlasov:

1.miesto: zľava 33%

2.miesto: zľava 22%

3.miesto: zľava 11%

 

 

Zľavy sa vzťahujú iba na výrobky, nie na poštovné.

Zľava sa urobí zo skutočnej ceny(Cena), nie ceny na Sashe.sk(Cena na Sashe.sk).

Na výhercov neplatí učiteľská zľava

 

Prosím, ak sa zapojíš do súťaže, tak ber na vedomie, že objednávku vybavím až na konci mesiaca v prípade, žeby si vyhral nejakú zľavu. A neboj, aj ak sa vecička predá medzitým, vyrábam aj na zákazku :-).

 

A aby to nebolo také jednoduché, tak ak sa prihlási iba 1 človek, získa zľavu 11%, ak dvaja, ten, čo bude mať vyšší počet hlasov získa 22% a ten z nižším počtom hlasov 11%, ak traja a viac, je hádam jasné(klasické pravidlá uvedené vyššie).

 

Beriem iba prihlasovacie komentáre.

Odkaz, kde nájdete výrobky.

http://dena.destra.sk/index.php/kutik-s-vami/rubriky/1417-e-shop

 

P.S. Minule sa nezapojil nikto, tak je veľká šanca, že vyhrajete aspoň 3. cenu :-).

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Minulý rok nás učil angličtinu veľmi milý a pekný učiteľ. Mala som ho veľmi rada, úprimne? Jo, dalo by sa povedať, že som bola do neho zamilovaná. Bola by som pre neho schopná urobiť skoro všetko. Aj keď som na iných hodinách nie vždy bola najtichšia, na angličtine som ani nepípla. Jeho príkazy som nevnímala ako zlé, ale ako možno urobiť niečo, čo on chce...Dokonca som mu dala aj pár mojich výrobkov...Ale situácia sa vyvynula tak, že pán učiteľ zo školy odišiel :-(.Ja som sa zamyslela, že či je spravodlivé, že vlastne iba on mal u mňa takú ,,protekciu"...

 

A dosť omáčky, k veci! Za chvíľu začína škola, tak som sa rozhodla dávať

Učiteľskú zľavu!

Čo je to vlastne tá učiteľská zľava?

Každý učiteľ/ka by mala mať rada svojich žiakov. Dokazovať im to milým a spravodlivým prístupom a niečo ich naučiť. Občas však môže urobiť aj taký malý bonus v podobe obdarovania žiakov (hlavne na 1. stupni) nejakou maličkosťou, napríklad na privítanie, k nejakému sviatku (Mikuláš, Deň detí atď), alebo len tak, lebo ich má rád/a. Tiež ich môže rozdávať ako darček pri zápise do školy. Napríklad nejakou handmade vecičkou z mojej galérie. Preto som sa rozhodla dať každému zľavu 10%, kto si objedná 25(1 trieda) alebo viac vecičiek. A ak napríklad budete chcieť 25 alebo kľudne aj 30 a viac vecičiek aj napriek tomu, že v ponuke nemám k dispozícií vyrobiť na zákazku viac ako napr. 6 vecičiek, tak mi napíš vnútornou poštou, určite sa nejako dohodneme. Len musíte brať ohľad na to, že aj ja mám školu a že niekedy to môže trocha potrvať vyrobiť toľko vecičiek, preto mi prosím píšte s predstihom.

 

P.S.

Zľava neplatí pre gombíky. A čo sa týka príveskov alebo iných vecičiek, ktorých súčasť je fliter, prosím informujte sa o dostupnosti flitrov.

 

P.S. 2 (pre tých, čo ten žurnál čítali dávnejšie)

Pôvodne učiteľská zľava patrila pri objednávke 25 a viac vecičiek, ale predsa len, nie každá trieda má 25 a viac žiakov.

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Pekne na začiatok. Moje výrobky môžeš nájsť na:

blog(nachádzaš sa na ňom): http://dena.destra.sk/index.php/kutik-s-vami/rubriky/1417-e-shop

Sashe.sk: http://www.sashe.sk/relevator

A Facebookhttps://www.facebook.com/RelevatorVyrobkyZCernituFimaAIne

Alebo aj na iných weboch, kde nejaký jedinec nepovolene skopíruje moje fotky výrobkov a ja namiesto toho, aby som na neho nahučala, mu/jej poďakujem, že mi robí reklamu(pokiaľ sa nebude vydávať za to, že tie výrobky aj vytvoril/a)

Na všetkých weboch je prakticky to isté, len na Sashe.sk nedám všetko, napríklad Mimoňov, alebo hocičo iné, čo by mi mohli bloknúť za porušovanie autorských práv.

Objednávky na Sashe.sk sú hádam každému jasné, ale ak by si si chcel objednať cez blog alebo FB, tak mi prosím napíš na môj e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., aj ak napíšeš do komentov, tak aj tak budem od teba žiadať e-mail(hádam nechceš priznať adresu verejne)

Aj keď si objednáš mimo Sashe.sk, tak poštovné platíš ty.(a aj na Sashe.sk, len to ťa už bude nútiť systém, nie ja muhaha xD)

Na Sashe.sk budem mať trocha vyššie ceny, lebo oni si nechávajú z každého predaja 12%

Môj zákazník, môj pán.

Predávam väčšinou výrobky z FIMA, napríklad náramky, ale teraz by som sa chcela baviť skôr o príveskoch/kľúčenkách, náušniciach, magnetkách a postavičkách. Nerobí mi problém vyrobiť na zákazku napríklad náušnice, ktoré sú v galérií iba ako prívesok alebo naopak. Náušnice, ktoré sú v galérii iba ako prívesok budú 2x drahšie ako prívesok a naopak, ak budete chcieť prívesok, čo je v galérii iba ako náušnice, tak bude o polovicu lacnejší ako náušnice.

Ak by som vyrobila 3D prívesok a ty by si ho chcel iba ako postavičku(pozor, nie všetky držia stabilitu), čiže bez očka na zavesenie, stačí napísať. To platí aj pre 2D prívesok, z ktorého zase môžem urobiť magnetku, alebo placku, v niektorých prípadoch aj okrasu na Shamballa náramok. Ale taký prívesok musí byť v celku, nemôže byť deravý(aj také vyrábam).

Nerobím z 3D postavičiek magnetky, jedine, žeby som ich dala do 2D, ale to je hádam každému jasné, však stačí sa dohodnúť a každý, kto má aspoň trocha logiky, pochopí, že čo asi dokážem a čo nie.

Nemusím zdôrazňovať, že ak má raz niečo očko, je jedno, že či sa to použije ako prívesok, kľúčenka alebo nebodaj vianočná ozdoba(v niektorých prípadoch aj to). 

Odlišnosti

Nezaručujem rovnakú farbu, ako na obrázku (hlavne pri zákazkách) a ani veľkosť. Samozrejme, že keď napíšem, že postavička má 3cm, tak sa nemusíte báť, že v skutočnosti bude mať pol metra(alebo viac xD), ale bavíme sa o milimetrových rozdieloch.

Rýchlosť vybavovania zákazok závisí od počtu zákazok a môjho času (cez prázdniny ho bude oveľa viac) a hlavne, od množstva materiálu, ak zrovna nebudem mať nejakú základnú farbu, tak to bude trvať trocha dlhšie.

A nezľaknite sa drahých výrobkov, bude kopec zliav a súťaží a popritom, koľko ľudí si kupuje cez net veci(v priemere 1 za pol roka), máte veľkú šancu vyhrať.