Zľavy a súťaže

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Pekne na začiatok. Moje výrobky môžeš nájsť na:

blog(nachádzaš sa na ňom): http://dena.destra.sk/index.php/kutik-s-vami/rubriky/1417-e-shop

Sashe.sk: http://www.sashe.sk/relevator

A Facebookhttps://www.facebook.com/RelevatorVyrobkyZCernituFimaAIne

Alebo aj na iných weboch, kde nejaký jedinec nepovolene skopíruje moje fotky výrobkov a ja namiesto toho, aby som na neho nahučala, mu/jej poďakujem, že mi robí reklamu(pokiaľ sa nebude vydávať za to, že tie výrobky aj vytvoril/a)

Na všetkých weboch je prakticky to isté, len na Sashe.sk nedám všetko, napríklad Mimoňov, alebo hocičo iné, čo by mi mohli bloknúť za porušovanie autorských práv.

Objednávky na Sashe.sk sú hádam každému jasné, ale ak by si si chcel objednať cez blog alebo FB, tak mi prosím napíš na môj e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., aj ak napíšeš do komentov, tak aj tak budem od teba žiadať e-mail(hádam nechceš priznať adresu verejne)

Aj keď si objednáš mimo Sashe.sk, tak poštovné platíš ty.(a aj na Sashe.sk, len to ťa už bude nútiť systém, nie ja muhaha xD)

Na Sashe.sk budem mať trocha vyššie ceny, lebo oni si nechávajú z každého predaja 12%

Môj zákazník, môj pán.

Predávam väčšinou výrobky z FIMA, napríklad náramky, ale teraz by som sa chcela baviť skôr o príveskoch/kľúčenkách, náušniciach, magnetkách a postavičkách. Nerobí mi problém vyrobiť na zákazku napríklad náušnice, ktoré sú v galérií iba ako prívesok alebo naopak. Náušnice, ktoré sú v galérii iba ako prívesok budú 2x drahšie ako prívesok a naopak, ak budete chcieť prívesok, čo je v galérii iba ako náušnice, tak bude o polovicu lacnejší ako náušnice.

Ak by som vyrobila 3D prívesok a ty by si ho chcel iba ako postavičku(pozor, nie všetky držia stabilitu), čiže bez očka na zavesenie, stačí napísať. To platí aj pre 2D prívesok, z ktorého zase môžem urobiť magnetku, alebo placku, v niektorých prípadoch aj okrasu na Shamballa náramok. Ale taký prívesok musí byť v celku, nemôže byť deravý(aj také vyrábam).

Nerobím z 3D postavičiek magnetky, jedine, žeby som ich dala do 2D, ale to je hádam každému jasné, však stačí sa dohodnúť a každý, kto má aspoň trocha logiky, pochopí, že čo asi dokážem a čo nie.

Nemusím zdôrazňovať, že ak má raz niečo očko, je jedno, že či sa to použije ako prívesok, kľúčenka alebo nebodaj vianočná ozdoba(v niektorých prípadoch aj to). 

Odlišnosti

Nezaručujem rovnakú farbu, ako na obrázku (hlavne pri zákazkách) a ani veľkosť. Samozrejme, že keď napíšem, že postavička má 3cm, tak sa nemusíte báť, že v skutočnosti bude mať pol metra(alebo viac xD), ale bavíme sa o milimetrových rozdieloch.

Rýchlosť vybavovania zákazok závisí od počtu zákazok a môjho času (cez prázdniny ho bude oveľa viac) a hlavne, od množstva materiálu, ak zrovna nebudem mať nejakú základnú farbu, tak to bude trvať trocha dlhšie.

A nezľaknite sa drahých výrobkov, bude kopec zliav a súťaží a popritom, koľko ľudí si kupuje cez net veci(v priemere 1 za pol roka), máte veľkú šancu vyhrať.