Grafika

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Veľkonočná pohľadnica s autorskou básňou 7

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Veľkonočná pohľadnica s autorskou básňou 9

Veľkonočná pohľadnica bude vytlačená na výkres bez vodoznaku. Podklad tvorí kópia mnou kresleného obrázku a mašličky dole. Na to nalepím s 1mm hrubou penovou lepiacou páskou károvaný vzor s tulipánmi a lemom. A na záver nalepím plochu, kde bude veľkonočná básnička. Relevator prepíšem na Vami želané meno, takže to bude pohľadnica šitá...teda tlačená :-D, na mieru. Samozrejmosťou je aj to, že môžem zmeniť farby podľa želania. Cena je za 1ks v rozmeroch cca 13x13cm

Cena na Sashe.sk: 3,3€

Cena: 2,9€

Kúpiť: http://www.sashe.sk/relevator/detail/velkonocna-pohladnica-s-autorskou-basnou-9-1  alebo mi prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.