Grafika

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Keď hnev na nohy skoro vôbec nevplýva, prečo sa ľudia kopú? :-D Či to od šťastia? Naše nohy sa tešia, keď sa zlostíme!!!

psychika

Pocity šťastia, lásky, pýchy, pohŕdania, závisti a prekvapenia. S týmito pocitmi sa určite každý z nás už stretol. Bez týchto emócii sa nedá prežiť ani jeden deň. Pamätáte ako ste sa vtedy cítili? Chvialo sa vám celé telo či ste cítili ako vám behá mráz po chrbte? Podľa štúdii, ktorú uskutočnili v Národnej akadémii vied v Spojených štátoch amerických zistili, ako reaguje naše telo na rôzne emócie, a kde sa to prejaví najviac.

Žltá oblasť ukazuje zvýšenosť daného pocity naopak modrá oblasť naznačuje zníženu citlivosť.

Tohto výskumu sa zúčastnilo viac ako 700 ľudí z: Fínska, Taiwanu, Európy, Švédska a mnoho ďalších krajín. Tento výskum bol zameraná na telesné pocity v súvislosti s konkrétnymi emóciami. Účastníkom boli zobrazované slová, videá, mimiky a príbehy obsiahnuté rôznymi emóciami. Tento výskum, poskytol veľa prijateľných zdrojov, ktoré potom premenil počítačový softvér do vizuálnej podoby.

Zdroj: Klocher.sk