Memes a vtipné obrázky by me

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Možno tento článok pôsobí, že fyziku neznášam, no opak je pravdou. To fyzika neznáša mňa!!! Aby bolo jasné, nemám proti fyzike nič ako takej, len nech sa mi nesabotuje vysvedčenie.

Minulé polročné aj koncoročné vysvedčenie som mala samé 1, iba z fyziky 2. Ok, nikto nie je dokonalý. Ale to, za akých okolností dopadlo i toto polročné vysvedčenie tak, že mám samé 1, až na fyziku, tak to je už určite znamenie, že ja a fyzika si nie sme súdené ani náhodou.

Tými okolnosťami treba chápať to, že tesne pred uzávierkou som mala z matiky nerozhodne medzi 2 a 3. Ale matika je kamarátka fyziky, tak sa vďaka bonusovým bodom zaokrúhlila na 1, aby dala fyzike priestor vyniknúť a získať titul ,,jediného kaziča jednotkárskeho vysvedčenia". 

Ale nič to, nezlostím sa, aspoň si mám z čoho robiť srandy. Ešte 76 hodín(áno, až to takého zúfalého štádia som došla, že rátam hodiny fyziky do konca), necelých 5 mesiacov a fyzika naposledy ovlplyvní vysvedčenie, toto je totiž posledný rok, čo mám fyziku klasifikovanú. Neviem sa dočkať, ako sa ju budem budúci školský rok príležitostne učiť. Popritom sa jej budem smiať, že už nemá nado mnou a mojím vysvedčením žiadnu moc. :-D 

Predstava, žeby som sa nemusela učiť fyziku je pre mňa ozaj rozprávková. 

 

Aj ja ďakujem týmto ujom.

 

 

A to ich hlavná zbraň namierená proti mne. Učím sa to, no aj tak spravím hlúpe chyby. A najhoršie je na tom to, že keď sa pozriem do opraveného testu, dosť často úplne rozumiem, prečo je daný výsledok chybný, ibaže som počas písania nebola sústredená.

 

Nebyť tých príkladov, fyzika by mala určite viac fanúšikov. 

 

 

Jo, za všetko môže fyzika :-D

 

 

A na záver trocha mnemotechnická pomôcka :-D.