Home

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Čawce mravce! Servus kaktus! :-D

Volám sa Denisa a mám 16 rokov. V blogovaní nie som nováčik, prichádzam sem z blogu Hellgirlll.blog.cz, ktorého fantóm sa tu dosť často objavuje(hlavne pri vtipných obrázkoch mojej tvorby, pri ktorých sa mi nechcelo mazať starý zdroj). Napíšem vám tu aspoň základné veci o mne, zvyšok si domyslíte, keď budete skúmať môj blog. Tak fájn, začnime:

1. Cca 5 rokov(podľa toho, kedy čítaš tento text) fandím Martinovi Chodúrovi :-)

2. Chovám doma žabky...albínky(druh pazúrnatka vodná), potvorky malé! :-D 

3. Tvorím a predávam výrobky z polymérovej hmoty a moje obľúbené slovo je FIMO, hoci tvorím z Cernitu.

4. Milujem haluze, humor, plno ľudí mi vraví, že som optimista, no aj ja mám smutné chvíle...

5. Už 2x bola v TV Markíza o mne reportáž (1. o predajnej dobročinnej výstavke FIMO výrobkov na mojej škole, 2. keď som dostala ocenenie Krištáľové srdce Ferdinanda Martinenga za už spomínanú výstavku)

6. Školu mám rada hlavne kvôli tomu, že tam je to, čo sa spomína v bode 4. 

7. V 8. ročníku som bola zamilovaná do svojho učiteľa angličtiny, čo spomínam pri každom vtipe, ktorý s tým len trocha súvisí. 

8. Keby niet ocka, tento web by neexistoval (translation: Díky foter! xD)

 

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Dobré ránko, moja mala 5 ročná sestrička raz išla s mamkou po ulici a našla 10€. Začala kričať: "mamiii mamiii tam sú peniažky!" No a mamka ich samozrejme zdvihla zo zeme a doma odložila do polladničky. O týždeň na to, sa situácia zopakovala no s tým rozdielom, že sestra kričala na mamku, že ma zemi je paradajka. Mamka jej na to povedala, že nebudeme zbierať zo zeme odpadky. A mala na to povedala: ale peniaze by si zdvihla.

.

Bratranca (dnes uz 18) ked mal asi tri roky v kocari na sedaka chytila taka tetka a vravi mu „teraz mi povedz, kolko mas rokov“. A on s ladovym kludom a peknou vyslovnostou odsekol: „ty ma teraz okamzite pusti a vypadni“

.

Stalo sa to mojej kamoške (učiteľka na prvom stupni): Druháci písali písomku zo slovenčiny.. Zadanie bolo: napíš opak slova DOBRÝ. Žiak napísal: ÝRBOD

.

Kedysi v TV bol nejaký film, kde otec radil svojmu synovi ,aby si našiel ženu, ktorá bude mať 5P :musí byť Pekná ,Pracovitá ,Poslušná ,Prívetivá a samozrejme Panna....a na to moja 7 ročná dcérka zahlásila: „A to už prečo??...Moja mama je vodnár a tiež je v pohode“

.

Raz ked som sa vratila z jumpingu, sa ma pyta 5 rocny syn: "preco chodis skakat?" a ja ze "aby som mala taky pekny zadok ako ty" a on: "...hm, sa naskaces..." .

.

Boli sme na navsteve a syn malo 2,5 roka. Strasne chcel ist von ale nikomu sa nechcelo ist s nim. Potom sa obetoval svagor, maly uz prestupoval v chodbe a vykrikoval na neho. A švagor ze uz ideeem,len zoberiem cigarety. A moj syn zufalo: načooo šak ja nefajčím..

.

Dcera mojho kolegu: „mama, ty vies ze zomres skor ako otec?“ Mama: „ano? A preco?“ Dcera: „lebo damy maju prednost.“

.

caute. ked som si zlomila nohu a z pohotovosti som prisla zo sadrou na nohe moj 5rocny syn sa zaradoval s komentarom "HURA UZ MOZME STAT S AUTOM NA MIESTE PRE INVALIDOV"

.

Môj malý, vtedy 4-roč.prezeral si fotky z dovolenky, kde som v plavkách, s veľkým bruškom. Z predchádzajúcich rozhovorov vedel, že to on je v tom brušku. Pozerá, pozerá.... a tak si popod nos zašomral: Pusu máš malú, tak ako som sa dostal vonku?

.

Moja neter mala 5 rokov, ked povedala môjmu otcovi: „zavias si dedo tie snurky, lebo sa zabijes a kto ta znova porodi??“

.

Manzel vyberal dceru z auta mal okuliare slnecne mala hovori: „Tati ty ma mas v ociach“

.

Moje krstna : „mamka dnes nejdem do škôlky beriem si dovolenku“

.

Syn videl ženskú v plavkách v telke a záhlasi „mamina toto je ta teta co ju tato vola že šupa“

.

Moja malá dcéra sa ma opýtala: „Mami a keď ľadový medveď zomrie, tak sa roztopí?“

Zdroj: Funradio.sk