Vtipy článkové

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Hej, všetci tvrdia, aká je práca na zmeny zlá atď. Ale ja som prišla na to, že slovo pravda sa rýmuje so slovom nuda, čo iste nie je náhoda. Sama by som nechcela robiť v práci na zmeny, ale uvedomujem si, že vo všetkom(takmer) je niečo pozitívne. Tak som vám vypísala nejaké dôvody, v čom to majú ľudia pracujúci na zmeny lepšie:

 

1. Zmena

Jo, práca na zmeny je riadna zmena, nežiješ len cez deň, ale vidíš aj odvrátenú stranu sveta, noc.

 

2. Máš šťastie

Lebo čo sa deje v noci? Padajú hviezdy. A čo robia hviezdy? Plnia želania!

 

3. Výhovorka

Keď si medzi kámošmi a si ako uderený mechom, môžeš sa vyhovoriť na to, že si mal/a nočnú.

 

4. Veľa peňazí za málo roboty

Väčšina zamestnaní, kde sa robí na zmeny, tak sa predsa len cez noc robí menej a ty máš viac času. Napr. záchranár v pohotovosti sa namaká určite menej v noci, ako odborný lekár cez deň.

 

5. Rýchlejší Internet

Keďže máš viac času, môžeš ho hocijako vyplniť, napríklad surfovaním po nete, ktorý je v noci rýchlejší, lebo väčšina ľudí i tak spí.

 

6. Môžeš si chatovať s hocikým

Aj s Američanom, ktorý má vtedy, kedy je u vás noc, deň. Ak si chceš ale chatovať radšej s nejakým Slovákom, to môžeš tiež, ale cez deň.

 

7. Žiadne rady v obchodoch

Aj vám vadia tie rady pri pokladniach? Radšej by ste boli, aby tam neboli? Želanie splnené. Len škoda, že väčšinou nie je pri pokladni ani predavač :-D.

 

8. Si zdravší

Lebo kam chodí Slnko, tam nechodí lekár, čiže, ak pracuješ cez noc, pravdepodobne stretneš viac lekárov, ktorí sa vyhýbajú tomu Slnku, a čo robia lekári? Liečia. Jednoduchá rovnica: Viac lekárov = väčšie zdravie. To je logické ako ananás! :-D

 

9. Ako prvý trháš z kalendára

Ľudia, čo pracujú cez deň často zabúdajú, či už v ten deň utrhli z kalendára včerajší deň. No ty, keď to robievaš presne o polnoci, nemáš šancu sa pomýliť.

 

10. Lepšie zvládaš párty

Niekto je na šrot už o 0:35 v noci, no ty, čo zvládaš celú noc súc hore, to je pre teba ešte podvečer.

 

11. Nemusíš sa obmedzovať v jedle

Lebo malo by sa jesť 5x denne, raňajky sýte, desiata malá, obed varený blabla...ale o jedlách pre ľudí, ktorí sú nútení jesť aj v noci, sa nič nepíše, čiže...ANARCHIA!!!

 

12. Kľud

Otravujú ťa denní ľudia? V práci ťa už otravovať nebudú...Otravujú ťa kolegovia? Tak potom nech ťa sila sprevádza!

 

14. Ľudia sa na teba dívajú s väčším rešpektom

Lebo práca na zmeny je ozaj ťažká.

 

15. Ľudia sa na teba dívajú s menším dešpektom

Lebo ak sa napríklad hanbíš za to, že si posunovač na železnici(i keď nemáš dôvod), v tme ťa nikto neodhalí.

 

16. Pomáhaš

Predstav si, že tie nočné by robil namiesto teba niekto iný. Tie muky a stresy...nerobí, lebo ty sa pre neho obetuješ. On/a, zatiaľ, čo ty by si najradšej od zúfalstva skočil z mosta(no nemôžeš, lebo nesmieš opustiť pracovný priestor), on/a si v kľúde spí. Si hrdina!