Info

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Rozhodla som sa (po)zmeniť niektoré rubriky. Tak sa neľakajte, ak svoju obľúbenú rubriku neviete nájsť.

1. Panelák (väčšinou komixy) som sa rozhodla premenovať na Komixy - hlášky z videí a TV, lebo som si povedala, že ja mám dosť hlášok aj mimo Paneláku, tak prečo by mal mať Panelák samostatnú rubriku, je síce pravda, že ho sledujem často, ale iné hlášky mi zaberali miesta v rubrike Memes a vtipné obrázky by me, tak sa pustím do hlášok, ktoré som dala do tej rubriky a pekne ich presuniem k Paneláku. Okrem toho som rubriku presunula z hlavnej položky menu Záujmy (I <3)  do Haluze (FUN).

2 FIMO gombíky som premenovala na Komponenty z FIMA (gombíky, korálky...)  lebo plánujem pridať na blog ešte nejaké drobnosti, ktoré chcem predávať ako komponenty, samozrejme, človek si môže pripísať, že to bude chcieť ako magnetku alebo nálepku za príplatok pár centov (muhaha)...je to strašne, ale strašne komplikované, lebo ja vlastne neviem, čo už bude vhodné dať do rubriky magnetka a čo iba ako komponent, do mačky! Čo, tak tie naozaj mrňavé veci budú v tej rubrike...jednoducho...asi tam niečo aj popresúvam...uvidím.

Inak v najbližších mesiacoch(rokoch?) sa budete môcť tešiť aj na nový design :-).