Info

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

1. apríl je podarený aj v tom, že je vtedy veľmi vysoká návštevnosť. Pamätám si, ako som minulý rok kolabovala, keď som kukala návštevosť s nádejou, že je tam aspoň okolo 100 návštev a na mňa zhúklo číslo nad 900. :-DDD Na Fantómovi Hellgirlll.blog.cz sa tento rok tiež darilo, povedala by som, že nový rekord. :-)

.

No na Dena.destra.sk to už také obrovské čísla nie sú, bohužiaľ, vlastne našťastie, lebo keby boli, tak by sa asi spustili sirény a radšej by všetci z okruhu 35km vo vlastnom záujme zdrhli :-D. Nevidieť dobre, ale za dnes tam je 77 návštev a za včera 85, čo sú síce pekné čísla, ale bežne mám i 2x menej :-/, snáď sa to ešte rozbehne, ale i tak som rada. Môžete si všimnúť že asi od 20.3. do 25.3. mali moji návštevníci zmysel pre esetetiku a vytvorili cik-cak vzor :-D.