Info

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

1. apríl je podarený aj v tom, že je vtedy veľmi vysoká návštevnosť. Pamätám si, ako som minulý rok kolabovala, keď som kukala návštevosť s nádejou, že je tam aspoň okolo 100 návštev a na mňa zhúklo číslo nad 900. :-DDD Na Fantómovi Hellgirlll.blog.cz sa tento rok tiež darilo, povedala by som, že nový rekord. :-)

.

No na Dena.destra.sk to už také obrovské čísla nie sú, bohužiaľ, vlastne našťastie, lebo keby boli, tak by sa asi spustili sirény a radšej by všetci z okruhu 35km vo vlastnom záujme zdrhli :-D. Nevidieť dobre, ale za dnes tam je 77 návštev a za včera 85, čo sú síce pekné čísla, ale bežne mám i 2x menej :-/, snáď sa to ešte rozbehne, ale i tak som rada. Môžete si všimnúť že asi od 20.3. do 25.3. mali moji návštevníci zmysel pre esetetiku a vytvorili cik-cak vzor :-D.