Tips&Tricks

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Už kvitnú aj marhule! - prsteň

Vrch prsteňa je vymodelovaný z polymérovej hmoty a má priemer cca 2-2,5cm. Prsteň ide aj do výšky, cca 1,5cm. Je to vlastne taká kvitnúca polguľa. Priemer vnútrorného prsteňa je cca 17cm, ale dokáže sa aj roztiahnuť - je nastaviteľný. Farby sa môžu mierne odlišovať. V prípade záujmu vyrobím podobný prsteň v iných farbách.

Cena na Sashe.sk: 2,50€

Cena: 2,20

Kúpiť: http://www.sashe.sk/relevator/detail/uz-kvitnu-aj-marhule-prsten alebo mi prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Z lásky k prírode - prsteň

Séria je inšpirovaná tým najprirodzenejším, čo máme - prírodou. Prírodu máme iba jednu a mali by sme si ju vážiť a chrániť. Však v dávnych dobách sme iba v nej boli. Ja nevyrábam vecičky z prírodných materiálov, tak som sa snažila vyrobiť aspoň prírodnú atmosféru pomocou farieb hnedá a zelená. Aj keď sú vecičky z tejto série z polymérovej hmoty, snáď aspoň trochu pripomínajú prírodu :-). Samozrejme, ak bude chcieť niekto podobný výrobok, iba v iných, kľudne aj neprírodných farbách, prosím, kontaktujte ma.

 

Prsteň má 1,4 cm priemer ale môže sa roztiahnuť - je nastaviteľný, ale aj tak ho nedoporučujem pre hruboprstých. Priemer vzorového vrchu je cca 1,6cm.

 

Cena na Sashe.sk: 2€

Cena: 1,76

Kúpiť: http://www.sashe.sk/relevator/detail/z-lasky-k-prirode-prsten

Alebo mi prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.