Tips&Tricks

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Už kvitnú aj marhule! - prsteň

Vrch prsteňa je vymodelovaný z polymérovej hmoty a má priemer cca 2-2,5cm. Prsteň ide aj do výšky, cca 1,5cm. Je to vlastne taká kvitnúca polguľa. Priemer vnútrorného prsteňa je cca 17cm, ale dokáže sa aj roztiahnuť - je nastaviteľný. Farby sa môžu mierne odlišovať. V prípade záujmu vyrobím podobný prsteň v iných farbách.

Cena na Sashe.sk: 2,50€

Cena: 2,20

Kúpiť: http://www.sashe.sk/relevator/detail/uz-kvitnu-aj-marhule-prsten alebo mi prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

FB/Relevator

Sashe/Relevator

Podmienky

Z lásky k prírode - prsteň

Séria je inšpirovaná tým najprirodzenejším, čo máme - prírodou. Prírodu máme iba jednu a mali by sme si ju vážiť a chrániť. Však v dávnych dobách sme iba v nej boli. Ja nevyrábam vecičky z prírodných materiálov, tak som sa snažila vyrobiť aspoň prírodnú atmosféru pomocou farieb hnedá a zelená. Aj keď sú vecičky z tejto série z polymérovej hmoty, snáď aspoň trochu pripomínajú prírodu :-). Samozrejme, ak bude chcieť niekto podobný výrobok, iba v iných, kľudne aj neprírodných farbách, prosím, kontaktujte ma.

 

Prsteň má 1,4 cm priemer ale môže sa roztiahnuť - je nastaviteľný, ale aj tak ho nedoporučujem pre hruboprstých. Priemer vzorového vrchu je cca 1,6cm.

 

Cena na Sashe.sk: 2€

Cena: 1,76

Kúpiť: http://www.sashe.sk/relevator/detail/z-lasky-k-prirode-prsten

Alebo mi prosím napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.