Moje ,,úžasné" rady

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Poznáte to, počujete hudbu, veľmi sa vám zapáči, priam sa do nej ,,zamilujete", ale v kvitnutí novej ,,lásky" vám bráni 1 vec - neviete jej názov. Čo teraz? Tu je zopár tipov:

 

Ak je to v nejakom videu(čo sa dosť často stáva), kuknite komenty a hlavne popis videa, možno niečo nájdeš.

 

Ak nie je, spýtajte sa, alebo ak tam nie je diskusia(alebo málo navštevovaná, nejaké staré video, prípadne hudba, čo zaznela v nejakom seriály ako kulisa), dajte ho do nejakého fóra, alebo sa spýtajte kámošov.

 

Ale skôr ako sa spýtate, skúste na to príjsť sami:

Započúvajte sa do textu, potom časť textu hoďte do vyhľadávača, "kľudne aj v úvodzovkách"(vtedy to nájde doslovne), alebo ho napíšte do vyhľadávača s textami piesní.

 

Alebo ak počujete nejaký známy hlas, nebuďte leniví a skúste si nájsť piesne od daného speváka/čky/skupiny, možno ho nájdete.

 

Ak sa stane, že tajomný song nie je na internete:

Keď je to v nejakom známom rádiu, napr. Fun rádiu, tak kukni playlist, aj na Radia.sk sú dobré playlisty, lebo tam sú aj z dávna.

 

Ak nevieš, z akého rádia to je, tak rýchle schmatni mobil alebo diktafón a nahraj to. Potom to môžeš hodiť na net a pýtať sa, že čo je to za song.

 

Alebo môžeš skúsiť zadať do Gogeľa ,,recognize song/music", alebo niečo podobné (recognize-spoznať). Len pozor, či bude ten spoznávač zadara!

 

A ak nič z toho nevýjde, nevadí, však na svete je toľko iných krásnych songov, ten song by ťa aj tak po čase omrzel(i keď niektoré neomrzia)