Moje ,,úžasné" rady

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

 platonická láska, ideálny partner, ideálny muž,

Keď niekto moc obdivuje niekoho známeho, tak sa zvykne hovoriť ,,Však aj slávni sú len ľudia.". Keď mne toto niekto povie, tak mu odpoviem: ,,A preto sa tiež do nich môžeme zamilovať."

 

Tento článok treba brať s rezervou a nadhľadom, je určený skôr pre pobavenie a demoštráciu toho, že sa všetko dá vnímať z rôzneho uhla pohľadu. 

 

Ale i tak, dôvody, prečo je dobre byť zamilovaná do hviezdy:

 

1. Stredná cesta, zlatá cesta:

Chceš niekoho, ale zároveň chceš mať slobodu? Nie je nič lepšie, ako byť zamilovaná do hviezdy. Máš 100% slobodu, ale zároveň je aj tvoje srdce naplnené aj niečím iným, ako krvou a špatným cholesterolom.

 

2. Nemusíš celé dni myslieť na tie gýčové otázky

,,Miluje ma?" ,,Myslí na mňa?", ,,Mám u neho šancu?", lebo odpoveď je jasná - Nie! Veď ťa ani nepozná.

 

3. Nemusíš toľko žiarliť

Žiadna správa o prírodnej, či inej katastrofe nerozplače tínedžerku tak, ako keď v bulvárnom plátku prečíta správu o tom, že jej miláčik si našiel ,,prekvapivo" inú. Plače, celý svet zrazu stráca význam. Ale prečo? Veď aj tak by ho s najväčšou pravdepodobnosťou nezískala, tak načo žiarliť. Je tak či tak nedosiahnuteľný, hlavne, že je šťastný, teš sa z toho.

 

4. Násobená radosť

Predstav si, že si vedľa tvojej lásky, euforický pocit, že? Teraz si predstav, že si vedľa niekoho slávneho, tiež eufória, že? A teraz si predstav, že obidva tieto pocity zažívaš naraz. Atómova bomba sa môže ísť oproti tomu zneškodniť.

 

5. Nemusíš sa trápiť, ako ho zaujať

Poznáš to, minimálne 35 minút uvažuješ každý deň, čo na seba, ako sa namaľovať a ako ho zaujať. Keď máš celebrity crush, nemusíš toto riešiť, maximálne, ak sa náhodou stane, že ho budeš mať šancu vidieť (koncert, autogramiáda), a raz za čas si dáš záležať a potom čo? Sloboda znova!!! :-D

 

6. Nepohádaš sa s ním

Lebo verím, že ak by sa ti aj náhodou stalo, že sa s ním nejako skontaktuješ, tak tú vzácnu chvíľu isto nevyužiješ na hádku.

 

7. Nemajú ťa za šialenca (i keby mali :-D)

Plagáty, tapety na mobil, tapety na PC, v prípade speváka/kapely aj zvonenia na mobil, mikiny s nápisom I <3 *on*, tričká s jeho fotkou, ponožky s jeho fotkou, fotky s jeho fotkou. Ak toto všetko vlastníš, je to normálne, ak je tvoj milý slávny, ak nie, je to divné a vidia to i ini. S celebritami sa to akceptuje. 

 

8. Nemusíš žiarliť 2

Môžeš ho verejne obdivovať, chváliť atď. A ak stretneš nejakú ďalšiu, ktorá by ho tiež najradšej mala doma, tak jej nemusíš od žiarlivosti vytrhať všetky vlasy aj chlpy na nohách. Jednoducho sa tešíš, že môžeš ten pocit s niekým zdieľať.

 

9. Kvalitnejší materiál a stalking

Pri slávnych ľuďoch sa dobre hľadajú info a nové fotky/videá. Jeho stalkujú paparazzi, paparazzov stalkujú fanweby a tie stalkuješ ty. Neuveriteľne to uľahčuje život. Navyše v prípade slávneho človeka je ten ,,matroš" aj oveľa lepší. Lebo dotyčný je slávny väčšinou pre svoj talent a poviem vám, nič nie je krajšie, ako vidieť pekné vystúpenie(jedno akého rázu) od ešte krajšieho chalana.

 

10. Dobrá výhovorka a zároveň odstrašovák

Ak ťa bude zase nejaký Jáchym Okenica z 8.c otravovať, že ťa miluje, máš výhovorku, že už tvoje srdce patrí inému.(čo na tom, že ho nikdy nezískaš)

Ak by aj tak neprestal, povedz mu aj o tom, že o koho sa jedná a to, koľko s ním chceš mať deti, aké farby bude mať výzdoba na vašej svadbe a pozvi ho aspoň za svedka. Určite sa ťa zľakne a bude sa ti vyhýbať. Už to cítiš znova? Tá sloboda!!!

 

+11. Vraví sa, že pri láskach tohto typu si zvykneme dotyčného moc idealizovať, ale veď nie je krásne žiť v sne?

(zdroj obrázka)