Ostatné

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

AKO MôŽETE BYŤ TAKÍ POKOJNÍ!!!??? Ja vkuse analyzujem každú vetu, ktorú napíšem, že či je spisovne správna, že či by som dala aj takú odpoveď, keby náhodou bola podobná otázka na Monitore...

(screen: Hojko.com)

Jejda, tí 57% sa majú. Ten pocit, keď zistíš, že tvoja odpoveď dostala najmenej hlasov a máš pocit, že si nenormálne individuo. Vkuse čakám, že si konečne uvedomím, že už zajtra príde ten deň, ale neuvedomujem si, že už i ho dosť intenzívne uvedomujem.

A čo sa tebe vybaví, keď sa povie Monitor 2015? Google si môže pískať, také parádne monitory, a ešte k tomu aj zakrivené...Síce trpia anorexiou, ale i tak, nádhera. 

 

Zistila som, že minulý rok mala naša škola priemerné výsledky z Monitoru na 60,7%, takže aspoň toľko isto dám, ja dúfam, že dám oveľa viac.