UFO a strašidelné príbehy

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
Číňania sa stali svedkom nevšedného úkazu.  X Číňanov hlási, že videli obrovské vznášajúce sa mesto nad nielen vlastnými hlavami.  Sociálne siete ako FB a YouTube následne zaplavili fotky a videá, ktoré pôsobia naozaj záhadne.
https://www.youtube.com/watch?v=1KVsrDHUo-I <video

Tento fenomén získal prívlastky ako ” Mesto duchov” alebo “Mesto mimozemšťanov” .  Pár dní po udalosti v meste Foshan, kde sa úkaz odohral, zaznamenali rovnaké hlásenia aj v provincií Jiangxi.

Nejde však o prvé prípady tohto typu. Niečo podobné odohralo už v 2011 v meste Huangshan . Rovnako ako na predošlej fotografií aj na tejto je vidieť niečo, čo pripomína budovy a stromy

záhady svetla

Čo to do...?

Niektorí konšpirační teoretici sa priklaňajú k názoru, že šlo o mimozemskú loď, ktorá sa nachvíľu omylom ukázala.

Iní si myslia, že šlo o pararelný vesmír spôsobený dočasným vortexom medzi dvoma vesmírmi .

Odborníci sa však priklaňajú k názoru, že ide jednoducho o Fata Morgánu - fenomén, ktorý spôsobuje, že napríklad aj taká obyčajná loď sa môže javiť ako mrakodrap kvôli rôznym teplotám, ktorými svetlo prechádza.

(zdroj, upravené xD)

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Zdroj: Extra.cz

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Rozhodla som sa aj ja napísať nejaký strašidelný príbeh, keď už je ten Halloween, snažila som sa ho napísať čo najrealistickejšie, ale nestal sa, to je hádam jasné, len aby ste si o mne nemysleli, že som klamárka, blázon, alebo nejaká nadprirodzená bytosť.

.

Raz večer som si išla ľahnúť, všetci už spali, len ja nie, nemohla som zaspať. Zrazu som na ruke cítila niečo tak zvláštne chladivé, oči som mala stále zatvorené, i keď som videla cez viečka, že je miestnosť svetlejšia, strašne som sa vyľakala. Zvýšil sa mi pulz, od strachu som sa nemohla ani pohnúť, oči som mala silno zatvorené. Zrazu som počula aj také tiché, neviem ako to pomenovať, ťukanie, schovala som sa pod perinu a opakovala som si, že neotváraj tie oči. Potom som nakoniec tie oči otvorila, pomaly vykukla spod periny a videla som bielu hmlu v tme a malé iskričky. Zrazu mi odľahlo, až som sa strašne vyľakala. Z tej hmly vyšiel blesk. Potom si už nepamätám, lebo som zaspala. Ráno som videla trochu spálený papier na stole, to asi z toho blesku, vystrihla som tú časť, dala ju zalaminovať, navliekla som to na retiazku a teraz to nosím ako talizman a odvtedy sa cítim taká spokojnejšia.

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

http://www.cas.sk/clanok/239160/online-prenos-gangnam-style-uz-ma-miliardu-zhiadnuti-znamena-to-koniec-sveta.html

Najviac

9:00, Apple je všade!

9:35, dosť desivé, ale asi by sme niečo postrehli.

10:15 you don´t say?

10:22 :-DDDDD

11:30 Genius :-/ :-D

11:57 reklamy sú všade!

12:07 skôr to druhé

12:11 asi nie :-D

16:53 gratulujem :-)

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne

Trochu si vás postraším, keď už je ten Halloweeen.

.

Keď mala moja stará mama trinásť rokov, hrala sa na dvore a zrazu uvidela pár metrov pred sebou asi osemročné dievčatko. Celé v bielom, akoby priesvitné. Pohybovalo sa tak ľahko, že sa ani zeme nedotýkalo. Dievčatko pozrelo na starú mamu a povedalo: "Poď!", potom sa obrátilo a zmizlo v kuchyni. Stará mama si najskôr myslela, že je to nejaké decko od susedov, a preto za ním do kuchyne vošla. Našla tam svoju mamu, ktorá varila obed.
"Kde je to dievča?" - spýtala sa jej.
"Aké dievča? Veď dnu nik nevošiel." - odpovedala jej mama.
Stará mama si túto záhadu vôbec nevedela vysvetliť. O nejaký čas ochorela na brušný týfus. Sužovali ju veľké kŕče, vôbec nemohla jesť. Veľmi zoslabla, skoro zomrela. Zachránili ju rôzne bylinky, ktoré jej mama prikladala na žalúdok. Nuž a čo sa týka toho dievčatka, od mamy sa neskôr dozvedela, že tak vyzerala jej, t.j. starkiná sestra, ktorá zomrela veľmi malá, asi osemročná. Pochovali ju v bielych šatách.

Zdroj