UFO a strašidelné príbehy

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Rozhodla som sa aj ja napísať nejaký strašidelný príbeh, keď už je ten Halloween, snažila som sa ho napísať čo najrealistickejšie, ale nestal sa, to je hádam jasné, len aby ste si o mne nemysleli, že som klamárka, blázon, alebo nejaká nadprirodzená bytosť.

.

Raz večer som si išla ľahnúť, všetci už spali, len ja nie, nemohla som zaspať. Zrazu som na ruke cítila niečo tak zvláštne chladivé, oči som mala stále zatvorené, i keď som videla cez viečka, že je miestnosť svetlejšia, strašne som sa vyľakala. Zvýšil sa mi pulz, od strachu som sa nemohla ani pohnúť, oči som mala silno zatvorené. Zrazu som počula aj také tiché, neviem ako to pomenovať, ťukanie, schovala som sa pod perinu a opakovala som si, že neotváraj tie oči. Potom som nakoniec tie oči otvorila, pomaly vykukla spod periny a videla som bielu hmlu v tme a malé iskričky. Zrazu mi odľahlo, až som sa strašne vyľakala. Z tej hmly vyšiel blesk. Potom si už nepamätám, lebo som zaspala. Ráno som videla trochu spálený papier na stole, to asi z toho blesku, vystrihla som tú časť, dala ju zalaminovať, navliekla som to na retiazku a teraz to nosím ako talizman a odvtedy sa cítim taká spokojnejšia.