UFO a strašidelné príbehy

(4.11.2016 20:58) http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/dusan-a-tomas-zachranovali-zivoty-pri-leteckom-nestasti/ < prosím, hlasujte. Kámoška ma poprosila, aby som si to dala na svoj blog, ale dávam to sem i preto, lebo si tiež myslím, že je to uznania vhodný čin. #respect

(viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 
Číňania sa stali svedkom nevšedného úkazu.  X Číňanov hlási, že videli obrovské vznášajúce sa mesto nad nielen vlastnými hlavami.  Sociálne siete ako FB a YouTube následne zaplavili fotky a videá, ktoré pôsobia naozaj záhadne.
https://www.youtube.com/watch?v=1KVsrDHUo-I <video

Tento fenomén získal prívlastky ako ” Mesto duchov” alebo “Mesto mimozemšťanov” .  Pár dní po udalosti v meste Foshan, kde sa úkaz odohral, zaznamenali rovnaké hlásenia aj v provincií Jiangxi.

Nejde však o prvé prípady tohto typu. Niečo podobné odohralo už v 2011 v meste Huangshan . Rovnako ako na predošlej fotografií aj na tejto je vidieť niečo, čo pripomína budovy a stromy

záhady svetla

Čo to do...?

Niektorí konšpirační teoretici sa priklaňajú k názoru, že šlo o mimozemskú loď, ktorá sa nachvíľu omylom ukázala.

Iní si myslia, že šlo o pararelný vesmír spôsobený dočasným vortexom medzi dvoma vesmírmi .

Odborníci sa však priklaňajú k názoru, že ide jednoducho o Fata Morgánu - fenomén, ktorý spôsobuje, že napríklad aj taká obyčajná loď sa môže javiť ako mrakodrap kvôli rôznym teplotám, ktorými svetlo prechádza.

(zdroj, upravené xD)