Ostatné

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

AKO MôŽETE BYŤ TAKÍ POKOJNÍ!!!??? Ja vkuse analyzujem každú vetu, ktorú napíšem, že či je spisovne správna, že či by som dala aj takú odpoveď, keby náhodou bola podobná otázka na Monitore...

(screen: Hojko.com)

Jejda, tí 57% sa majú. Ten pocit, keď zistíš, že tvoja odpoveď dostala najmenej hlasov a máš pocit, že si nenormálne individuo. Vkuse čakám, že si konečne uvedomím, že už zajtra príde ten deň, ale neuvedomujem si, že už i ho dosť intenzívne uvedomujem.

A čo sa tebe vybaví, keď sa povie Monitor 2015? Google si môže pískať, také parádne monitory, a ešte k tomu aj zakrivené...Síce trpia anorexiou, ale i tak, nádhera. 

 

Zistila som, že minulý rok mala naša škola priemerné výsledky z Monitoru na 60,7%, takže aspoň toľko isto dám, ja dúfam, že dám oveľa viac.