UFO a strašidelné príbehy

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Rozhodla som sa aj ja napísať nejaký strašidelný príbeh, keď už je ten Halloween, snažila som sa ho napísať čo najrealistickejšie, ale nestal sa, to je hádam jasné, len aby ste si o mne nemysleli, že som klamárka, blázon, alebo nejaká nadprirodzená bytosť.

.

Raz večer som si išla ľahnúť, všetci už spali, len ja nie, nemohla som zaspať. Zrazu som na ruke cítila niečo tak zvláštne chladivé, oči som mala stále zatvorené, i keď som videla cez viečka, že je miestnosť svetlejšia, strašne som sa vyľakala. Zvýšil sa mi pulz, od strachu som sa nemohla ani pohnúť, oči som mala silno zatvorené. Zrazu som počula aj také tiché, neviem ako to pomenovať, ťukanie, schovala som sa pod perinu a opakovala som si, že neotváraj tie oči. Potom som nakoniec tie oči otvorila, pomaly vykukla spod periny a videla som bielu hmlu v tme a malé iskričky. Zrazu mi odľahlo, až som sa strašne vyľakala. Z tej hmly vyšiel blesk. Potom si už nepamätám, lebo som zaspala. Ráno som videla trochu spálený papier na stole, to asi z toho blesku, vystrihla som tú časť, dala ju zalaminovať, navliekla som to na retiazku a teraz to nosím ako talizman a odvtedy sa cítim taká spokojnejšia.